Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról,...

Mit gondoltok az alakomról, képpel?

Figyelt kérdés

Nemrég hagyott el a pasim, kicsit csalódott vagyok. Én magammal meg vagyok elégedve, szerintem majdnem tökéletes az alakom.


[link]



2022. jan. 20. 21:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Egy sincs. Miért?
2022. jan. 21. 08:36
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

Azt kell mondjam, hogy egy marha volt az a pasi!

Szerintem egy gyönyörű törékeny nőies és vonzó nő vagy így kép alapján.

Ennyit tudnék így hirtelen leírni.


F.44

2022. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy miért hagyott el a pasid, azt ő tudja megmondani, nem mi. Az hogy milyen az alakod, szerintem teljesen normális-átlagos alakod van. Tipikus se vekony, se erős, se sportos, hason kicsit felesleg alak. Ez így teljesen normális alak.
2022. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Noren1989 ***** válasza:
76%
Mer olyan tipik 3gyerekes cigànyprosti alakod van.
2022. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó LOL 😂 de igaz!!!
2022. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem a mellekkel nem lehet megvenni, nem fő szempont, szóval azt felőlem mutogathatod... De valamiért az ilyen képeken, akik ennyire nagy hangsúlyt fektetnek rá már unszimpatikusabb, alapból így ezzel a beállással. Egyszerűen fogalmazva kissé k*rvás. Hogy most valóban milyen vagy azt nem tudhatom. Ezt leszámítva nem lehet rossz alakod, mondjuk általam tökéletes sem, látszik, hogy van ott pocak is. De ez most teljesen lényegtelen. Jól mondtad, hogy szerinted majdnem tökéletes alak. Ez csak szerinted. Nem vagyok és nem ismerem a párod, így ízlését sem tudom. Ha ilyesmi voltál mindig is, akkor nem, nem az alak lesz a probléma... Teljesen mindegy, hogy másik 10 vagy 1 millió ember is azt mondja, hogy már pedig neked szinte tökéletes alakod van, ha pont a párod, azaz volt párod nem így látja.

Amúgy utalt bármire is az alakoddal kapcsolatban vagy csak úgy kitaláltad? Elnézést! Kikövetkeztetted, kilogikáztad pontosabb megfogalmazás.

2022. jan. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Néha tett rá megjegyzéseket. Úgyhogy ez is hozzájárult meg így részben ki is logikáztam.
2022. jan. 22. 10:13
 18/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csini vagy, nekem tetszenek az ilyen lányok. Az a neon cucc kevésbé. A fogalmazás még inkább. (Mondjuk a komment mezőny ennél is szánalmasabb.)
2022. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
59%

Prosti vagyxddd


Amúgy honnan csortad a képet?

2022. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg, régen ilyen lányok álltak az út szélén bizonyos helyeken. Most már inkább neten hírdetnek, és lakáson várják a kedves kuncsaftokat jóval magasabb áron, de jóval több szolgáltatással is.
2022. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!