Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alakomról,...

Mit gondoltok az alakomról, képpel?

Figyelt kérdés

Nemrég hagyott el a pasim, kicsit csalódott vagyok. Én magammal meg vagyok elégedve, szerintem majdnem tökéletes az alakom.


[link]



2022. jan. 20. 21:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%
Felbontok egy töményet, most majd illumináltan is fény derül erre.
2022. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

Aztak... Na.


Sajnálom, hogy elhagyott a párod. Jó nyomorult érzés lehet, ha folyton az alakodra tett megjegyzéseket a kapcsolat alatt. Most mondanám, hogy egyedül akkor sajnáld, ha valami Henry Cavill volt a pali, a többiért nem érdemes könnyet hullajtani, vagy egyáltalán a kommentjeit komolyan kezelni. De azért mocskodul szr érzés lehet... Érthető a szomorúságod.


Ugyanakkor szerintem ennyi offenzív kommentet az olyan kijelentéseid miatt kaptál, mint a "szerintem majdnem tökéletes az alakom". Jó lehet, ha van egy egészséges önbizalmad, ugyanakkor nekem mondjuk jobb csajként sincsen fele ennyi sem, mint neked. :D Mármint persze, csinos, fiatal nőnek nézel ki, de a stílusod nem arról árulkodik, hogy valami nagyon alázatosan kezelnéd ezt. Az az igazság, hogy mindenkinek van, amire be lehetne szólni, szóval félig-meddig jogos a piros kukorica a többiek részéről. (Mondjuk egy-két felhasználó erőltethetett volna valami kultúrát magára.) Objektíve attraktívnak nézel ki, egészségügyi szempontból viszont tényleg leadhatnál néhány kilót, elég magasnak tűnik a testzsír százalékod. Ezt lehetne optimalizálni.


A másik probléma maga a fotó. Egyfelől elég ledér a póz és az öltözet is. Nem ízléses. Ha roma/white trash körökben mozogsz, elhiszem, hogy ez a kultúrádban csinos, viszont ilyen csinos nőként sokkal jobban állna valami kifinomultabb. Ami nem húst mutat belőled, hanem eleganciát sugall. Mondjuk az is érthető, ha ego boost miatt raktad ki a gyakori képének ezt most így letörve. Ellenben ne várj itt igazságos és reprezentatív reakciókat. A saját közegedben szerintem sok férfinek tetszhet a külsőd.

2022. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis fogyás csodákat tehetne.
2022. jan. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!