Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a tetoválá...

Mit gondoltok erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, már két éve szeretném ezt a tetkót a bal vállamra:

[link]

Mit gondoltok róla? Egyébként a jelentése 'Respect' (tisztelet).


2011. nov. 3. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szép, jól néz ki :) Magamon nem tudnám elképzelni nem szeretem az eféle dolgokat mint a piercing meg tetko, meg ilyenek... De szerintem ha ilyen kis kicsi és nem az egész testén van az embernek akkor szép : ) Az már szerintem nem szép ha valakinek az egész testén csak tetoválás van.. De nekem egy-egy kimondottan tetszik : ) 14L
2011. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól nézne ki ha nem nagyban csináltatod rá hanem középméretben. Meg amúgy is ha neked tetszik tök mind1 mit mond más, magadra hallgass, csak gondold meg mert utána nem mosható le ... :)
2011. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Középméretben szeretném mindenképpen, nekem se tetszenek a nagyobb tetoválások! Hát remélem nem fogom megbánni!

Köszi a válaszokat! :)

2011. nov. 3. 14:22
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
béna
2011. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fejletlenekre ne hallgass ;)
2011. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gyenge tetko
2011. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Érdekel a japán vagy csak divatból? Bár mindenképp jobb mint a virágocskák meg pillangók ami olyan menő a nők körében.
2011. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Különösebben nem, csak valami megfogott benne, már első látásra. :)
2011. nov. 3. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egy tucat tetoválást szerintem ne, de itt nem lehet ilyesmiről meggyőzni az embereket. Nekem is van tetoválásom szóval a tetoválásokkal nincs bajom de az ilyen tucat pillangókkal,virágokkal,angol szavakkal, japán jelekkel...
2011. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
nem mind1 mit varrat magára? és ha tucatjelek akkor mi van? ez tetszik neki és kész, cipőt meg ruhát se hordjatok már semmilyet mert a világon biztos van még olyan aki olyat vett.
2011. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!