Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyjából hetente, vagy 5 naponta mosok hajat. Az a problémám, hogy szinte minden nap edzek, ami miatt gyakran leizzadok, a fejbőröm különösen. És ilyenkor hiába mostam hajat két napja, már elmúlik ennek a "varázsa" edzés után. Viszont arra nincs időm, hogy minden egyes alkalommal hajat mossak, és úgy tudom nem is egészséges naponta hajat mosni. Viszont az izzadást nem tudom meggátolni. Tudnátok adni valamilyen tippet, hogy mit csináljak? Lányok, ti hogy oldjátok meg az ilyen problémákat?

2022. febr. 11. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz szárazsamponnal,vagy ha szőke vagy akkor talán a hintőpor is elég. Nézz utána krémmánián ,ott jó értékelések vannak.
2022. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A rövid hajat ajánlonám.
2022. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elég plebejus módon; felkötöm, hogy a legkevesebb kosszal érintkezzen. Ennél többet nem szoktam csinálni, bár nekem mindennapos sportnál is 3 naponta zsírosodik.
2022. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak ezért nem fogom levágni, de nem rossz ötlet:)

2022. febr. 11. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet levágatni csak emiatt. Attól nem fog kevésbé zsírosodni, viszont legalább nehezebb is felcsatolni/fogni egy nagyon rövid fazont.
2022. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!