Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 30 év körüli nők mennyit...

30 év körüli nők mennyit költötök havonta szépségápolásra, ruházkodàsra?

Figyelt kérdés

#Szépségàpolás, öltözködés,
2022. márc. 1. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán tudom havi szinten kiszámolni, de nem sokat, ezen a téren elég minimalista vagyok. Ruhát csak akkor veszek, ha szükségem van rá, tehát ha valami elszakad vagy elkopik. Kb másfél éve vettem utoljára ruhadarabot, leszámítva egy túracipőt amit nyáron vettem. Nem sminkelek, szemöldökceruzán kívül nincs semmilyen sminktermékem, szóval csak tusfürdőre, testápolóra, arckrémre, samponra, balzsamra és hajpakolásra költök. Ezekből általában drágábbat veszek, de jó minőségűt ami sokáig kitart, így ezt se kell havonta venni.
2022. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szinte semmit. csak tusfurdot, sampont es arckremet veszek rendszeresen, de 1 honapnal tobb ideig birjak mind. ruhat nem nagyon sozktam venni mostanaban
2022. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fodrász, kozmetikus stb? Nem szoktatok járni?
2022. márc. 1. 11:12
 4/13 anonim ***** válasza:
kozemtikusnal nem is tudom hany even nem voltam. fodraszhoz alapbol sose jartam havi szinten, utoljara oktoberben voltam
2022. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
1es vagyok, fodrászhoz max akkor megyek, ha nagy váltást akarok, kb 4-5 évente. Kozmetikusnál soha nem voltam és nem is készülök.
2022. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Havi szinten nehéz megmondani, mert a termékek általában több hónapot kibírnak, de kb. 10 ezer ft.

Ruhát nem sűrűn veszek, évente kétszer maximum az olyan 50 ezer ft.

Kozmetikushoz nem járok, a körmöm magamnak csinálom gél lakkal, fodrászhoz évente egyszer járok babylight festés plusz vágás 40 ezer.

Bőrápolási termékek közül használok arctisztítót,micellás vizet, Hidratáló krémet, fényvédőt, szérumokat. Ez összesen 30 ezer.

Testápoló, borotva, gyanta, borotvahab, tusfurdo. 14 ezer.

Sampon, balzsam, hajspray, hajolaj. 7 ezer ft.

2022. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Havi 100 ezer ruha, cipő, táska, smink, kozmetikum, kozmetika, fodrász stb.
2022. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. A sminket kifelejtettem, évente pár alkalommal szoktam újat venni. Használok alapozót, púdert, bronzosítót, szempillaspirált, tust, rúzst.
2022. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudok pontos összeget mondani, mivel mindenből egyszer vásárolok be nagyobb tételben, akkor viszont 30-70 ezer is elmegy egy komplett szezonális ruhatárra. Évente olyan kétszer csinálok ilyet, így havi bontásban olyan 10-15 ezer forintra jön ki.
2022. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20 év körülit olvastam amúgy, bocsi.😂
2022. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!