Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 30 év körüli nők mennyit...

30 év körüli nők mennyit költötök havonta szépségápolásra, ruházkodàsra?

Figyelt kérdés

#Szépségàpolás, öltözködés,
2022. márc. 1. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sokat. 3 hetente járok körmöshöz, ez 5000 ft. Pedikűröshöz pedig már nem járok, mióta felfedeztem a hámlasztó zoknit.

Fodrászhoz félévente járok, ez csak párezer forint, ritkítani szokott. Festetni (bayalage) másfél-kétévente szoktam.

Egyáltalán nem sminkelek, csak ha színházba, vagy esküvőre megyek.

Kb negyedévente veszek bőrápolási termékeket, max. 8-10.000 ft összesen.

Ruhát sokszor darabos turkálóból szerzem, de ritkán veszek. Cipőket

szezon végén veszem, nem is minden évben. Havi bontásban nagyon kevésre jön ki ez így együtt.

2022. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Keveset.

Ruhát évi néhány alkalommal veszek. Kozmetikumok közül keveset használok, tovább tartanak mint egy hónap. Szóval fogalmam sincs, talán párezer forint lehet hónapra elosztva.

Fodrásznál kb. 10 éve nem voltam, kozmetikusnál meg soha.

2022. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%

Változó. Most pl 35000-ért rendeltem arcápolási cuccokat, meg huszon valamennyiért cipőt. De ezek kitartanak sokáig. Előtte ami nagyobb befektetés, az egy bakancs volt, meg tél elején. Olyan párszáz-ezer forintos dolgokat, mint pl Carmex vagy szempillaspirál nem tartok számon.

Fodrászhoz nem járok, kozmetikushiz ritkán.

Szerintem olyan 10-20 ezer között.

2022. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!