Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mondta azt, hogy a magyar...

Ki mondta azt, hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés

Emlékszem arra, amikor Siófokon dolgoztam, és egy apartmanban szállásolt el a cég. Mikor mentem vissza, azt látom, hogy körülbelül 175-180 cm magas, tökéletes alakú, csinos nők gyülekeznek ott. Az egyik mellettem állt a recepciós pultnál, de olyan szép volt, hogy arra szavakat sem találok. Azt hittem, hogy valami szépségveseny, kérdeztem ki a kollégát, hogy kik ezek? Mire az volt a válasz, hogy orosz turisták.


De ha a világon máshová nézünk, akkor is szebb nőket látunk. Magyarországon a 30-asok többsége már lehúzhatja a rolót, de az ázsiai nők még 40 évesen is bájosabb arcúak.


A reddit felhasználók szerint Svédországban vannak a legszebb nők:


[link]


Akkor honnan is jött ez a "magyar nők a legszebbek?"


Vannak itt jó csajok, ez igaz, de azért nem kellene túlzásba esni.


2022. márc. 3. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
A magyaroktól szerintem.
2022. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

"de az ázsiai nők még 40 évesen is bájosabb arcúak"



Bajos arcu azsiai csaj, kb. feluton a 40 fele:



[link]



37F incel

2022. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit akartál igazolni ezzel a videóval 2-es. Én nem elnyomott muszlim nőkről beszéltem.
2022. márc. 3. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
pénzes orosz golddiggerek, más gondjuk sincs, mint a külsejüket szépítgetni. egy átlagosan lepukkadt ruszki panelházban te sem lennél így hanyatt esve.
2022. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

a magyar nők a legszebbek túlzás, de annyi igazság van benne, hogy egyrészt európa ezen részén adottságilag elég gyakori a jó alak (értsd: ha egy kicsit teszel érte, nőies alakod lesz, míg pl. egy viking vasgyúró ha fejreáll, akkor sem lesz finomabb a testfelépítése)

másrészt eléggé kevert a genetikai hátterünk, szóval bármilyen kinézet jöjjön is be a fehér embertípuson belül, lesz rá kínálat.

2022. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
89%
A szépség relatív, megítélése szubjektív. A legtöbb embert befolyásol a közgondolkodás és a média, reklámok. De azt hiszem mindent elmond, hogy blikk cikket linkelsz.
2022. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
egyébként egy időben kíváncsiságból látogattam egy igencsak öntudatos pánszláv fórumot (ilyen körökben ugyebár enyhén szólva nem vagyunk népszerűek, mi magyarok), de még ott is szépnek tartották a magyar nőket.
2022. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon a 30-asok többsége már lehúzhatja a rolót"


Mondjuk én ennek pont az ellenkezőjét látom a valóságban.

2022. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Bőven elmúltam 30, de még mindig nem kell lehúznom a rolót.
2022. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább két hete nem volt kiírva ez a kérdés, incelkém.

Sikerült már összecsomagolnod, hogy elrepülj Kijevbe? Nemsokára Putyin telerakja neked orosz nőkkel, még most menj!

2022. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!