Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy a magyar nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem èpp igaz,ti hogy làtjàtok?
2017. ápr. 10. 22:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet kijelenteni hogy a legszebbek, de az bizonyos hogy vannak olyan nemzetek ahol nincsenek ennyire szépek.
2017. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Mert nagyon szépek.

De mi pasik sem vagyunk kutyák:)

2017. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Biztos úgy értik,hogy külföldön nincsenek ilyen egyéniségek :)

[link]

2017. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem sem igaz.


N

2017. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%

A szépség relatív, kinek ez, kinek az tetszik. Ízlések és pofonok.


Annak idején valaki ezt kitalálta, azóta rajta ragadt ezen a nemzeten. Azonban el kéne azon gondolkodni, hogy ami egykor igaz volt, az nem biztos, hogy ma is az.


Pl. hazánk az egyik legelhízottabb ország Európában. Ezt is jó lenne figyelembe venni a fenti állítás igazolásakor.

2017. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Nem a legszebbek! Álmukban.A magyar pasik meg utolsók a sorban...

Csak a magyarok hazudnak,önfényezés céljából.Azt is hogy Európában a magyaroknak a legnagyobb a pénisze. Már olyat is olvastam,hogy Jézus magyar volt.Csak rizsák ezek.:D

2017. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem minden nemzetnek és kultúrának a sajátjai a legszebbek. Ebben a kérdésben nem mindenki fog a másikra mutogatni. :)
2017. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló mond igazat, minden nemzet a saját hölgyeit tartja a legszebbnek. De én amondó vagyok, hogy én pl egy japán, vagy koreai nő láttán is begerjedek, de akár egy afroamerikai, vagy indiai, óslakos-amerikai, latin-amerikai szépség is elvarázsolhatja az elmémet xd Viszont külföldiek terén valamiért a japán lányokhoz vonzódom a legjobban meg az őslakos-amerikai leányzókhoz :D
2017. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Ez legfeljebb 25-30 éve volt igaz, amikor a fiatal nők között csak elvétve akadt egy-két dagadt, a 99%-uk karcsú, fullos bige volt, mert ugye nálunk még nem volt az a baromi nagy jólét, mint az USA-ban, hogy mindenki a mekiben hízlalhatta a seggét; még meki sem volt, a testnevelés órákat se lehetett minden héten ellógni azzal a kifogással, hogy "jaj, tanárbá', most épp menstruálok".

Ma viszont már annyi gusztustalan, zsírdisznó, telifosott skálásszatyor nő van az egészen fiatalok, 18-20 évesek között is, hogy az elképesztő, egész egyszerűen undorítóak.. az EU-ban élvonalban vagyunk az elhízás tekintetében..

2017. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igaz, hogy Magyarországon a csinos, szép lányok sűrűsége valóban nagy. Jártam már több országban, és ezt tapasztaltam. Ez nem azt jelenti, hogy másutt ne lennének nagyon szép nők. De nálunk az utcán rengeteg átlagosnál szebb lányt, nőt látok.
2017. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!