Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anorexiás voltam, úgyahogy...

Anorexiás voltam, úgyahogy rendbe jöttem viszont most folyton olyan megjegyzéseket kapok amik elbizonytalanitanak. Végre elfogadtam hogy nem csont és bőr vagyok hanem lett egy izmos nőies alakom és végre elégedett lennék de mindenki leszol. Miért?

Figyelt kérdés
Hogy ebbe a ruhába úgyse férsz bele, a pasim azt mondta hogy átlagos testalkatú vagyok nem vagyok túl vékony. Elkezdtem modellkedni egyik ismerősöm meg jaj minek oda kéne fogynod vagy 10 kilót pedig azért egy Palin barbinal nem vagyok ducibb. Ruha boltban is megkerdeztek h ajándékba lesz az edzocucc? Oszinten nem az igazi neked. A saját anyám mondta hogy milyen nagy segged van. Ha ezek igazak akkor én miért látom végre vékonynak és szépnek magamat és most mások miért nem? Miért kell folyamatosan mások testet kritizálni?

2022. ápr. 11. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell mások véleményével foglalkozni? Magadnak tetszel, a pasinak tetszel. Másokkal ne foglalkozz.
2022. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy MAGADNAK tetszel.


Semmi más nem számít, hogy ki mit mond rád.


A te véleményed magadról a fontos.

2022. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság kulcsa az hogy telibe szarod mások véleményét. Amint ezt megléped nem lesznek kételyeid.
2022. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
100%
3-asnak van igaza. Én igaz anorexiás sosem voltam, de egész életemben basztattak a soványságom miatt, még idegenek is, nemhogy a családom meg a környezetem. Miért sportolok, nem látom, hogy gebe vagyok? Hova akarok még fogyni? Aztán baleset miatt nem sportolhattam évekig, akkor meg jött, hogy semmi izom nincs rajtam, lötyög rajtam a bőr, hogy nézek ki. Aztán rendbe jöttem és újra sportolni kezdtem, rákezdték, hogy már megint fogyok, miért ilyen vékony a derekam, le fog menni ez a minimális mellem is ami van, stb. Van, akinek egyszerűen semmi se jó, akárhogy nézel ki, kritizálni fog. Az egyetlen megoldás a tükör és a leszarom tabletta. Fogd a tükröt, nézz bele. Tetszel megadnak? Ha igen, akkor szard le őket. Mellesleg az ismerőseid megjegyzései eléggé irigység-szagúak, ők amúgy hogy néznek ki?
2022. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég visszanéztem a tini kori fotóimat, és teljesen átlagos alkatú lány voltam. De apám folyamatosan csesztetett, meg pár "jóakaró barátnőm", akik vékonyabbak voltak, hogy kövér vagyok. Végül 19 évesen elkezdtem többet edzeni, napi két órás edzés konditeremben, előírt rend szerint. Viszont enni nem ettem csak keveset, naponta egy marék főtt, só nélküli zöldséget. Nagyon gyorsan lefogytam és elgé látványosan. Akkor meg azért basztattak. Hogy vékony vagyok, nincsen mellem, egyek már. :D


Rohadjanak meg, komolyan. Emiatt is lettek később súlyproblémáim, mert utána a dupláját híztam vissza, és bár nem voltam égbekiáltóan kövér (70-75 kiló), de maszek ruhabutikban kaptam olyan megjegyzést a tulajdonosnőtől, hogy "takargatnod kéne magadat, és hogy isten verje meg az olyan szülőket, akik így széthízlalják a gyerekeiket". Komolyan. Akkor voltam 24 éves...aztán lefogytam megint. Mai napig rengeteget mozgok, nagy mozgásigényű kutyánk van, sok zöldséget keszem, mert azt szeretem, és mégis oda kell figyelnem még jobban, mert hízékony vagyok, főleg az éheztetés óta.


Aki beléd akar kötni, az úgyis beléd fog. Az emberek jó része, aki a saját életét képtelen rendbe tenni, így próbálja magát jobban érezni, hogy másokban keresi a hibát.

2022. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Hány kiló voltál és most mennyi vagy?

Vagy testképzavaros vagy,(igen fordítva is lehet, vagyis hogy vki dagi de vékonyak érzi, látja magát) vagy csak te érzed úgy, hogy beszólogatnak és inkább csak a rosszat hallod meg. a

2022. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
45. Most 58 60. 171 cm.
2022. ápr. 11. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy sokan vannak, még ugyanolyan háborodott szerencsétlenek maradnak. Nem kell pillanatnyi figyelmet se szentelni nekik, utólag rágódni rajta pedig ténylegesen maga a téboly.
2022. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok. Akkor most normálisan vagy még vékony. Szóval szard le a fejúket ha valóban bántank és nem te hallod csak a rosszat ki,vagy érted félre amit mondanak.
2022. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen folyton beszóltak a rosszindulatú ocsmány ismerőseim, hogy túl sovány, még sápadt vagyok.

Semmi bajom nem volt. Azért vagyok ilyen, mert ezt örököltem.

Aztán idővel elkezdtem magabiztosabb lenni, át öltözködésemmel is ezt sugárzom a világ felé, azóta senki nem mer beszólni, csak dicséretet kapok.

Valószínűleg tudják, hogy a bunkóságot leszrom.

Pedig nincs hibátlan külsőm.

2022. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!