Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pcos-em van, az utóbbi 3/4...

Pcos-em van, az utóbbi 3/4 évben fogytam 15 kilót. A hasam viszont még mindig nagy, szinte semmit sem ment össze. Le bírok valaha úgy fogyni, hogy nem csont és bőr vagyok, de nincs akkora hasam, mint egy 4 hónapos terhesnek?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja tartom a súlyom. A hasam az első 4 hónapban picit leijebb ment, az utóbbi 1,5 hónapban meg megnőtt vissza kicsit. 66 kiló vagyok, 163 centi, és 100 felett a haskörfogatom. A testem többi része okés, sőt, nekem kicsit vékony is, de a hasam nagy hájas. Van valakinek hasonló tapasztalata?

2021. júl. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt lehet ilyen a testalkatlod(?), másrészt mondjuk nem lehet puffadás?

Én amikor pcos diétát tartottam nonstop puffadtam valamilyen okból és tényleg úgy néztem ki mintha terhes lennék.


Illetve, hasra gyakorlatok? Futás, ilyesmi? Miket sportolsz?

2021. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ilyen-e az alkatom, mert 50 kilósan sovány voltam mindenhol, aztán, minél több a súlyom, annál nagyobb a hasam. Nem pcos diétát csináltam, javarészt kalóriát számoltam, alacsony szénhidráttal, zsírral, magas fehérjével. Június óta megszokásból állítom össze a menüt, így is csökken a súlyom, kb 100-200 grammal hetente, de van, hogy pl. 100 gramm feljön. Megmarkolható, vastag zsírréteg van rajta, nem puffadás. Az utóbbi hónapokban elhanyagoltam a sportot, de heti 3x csináltam 3/4 óra sajátsúlyos gyakorlatot (felülés, guggolás, fekvőtámasz stb). Karjaim, tokám, a hátam, combjaim lefogytak normális méretűre, a hasam nem fogyott ezekhez mérten arányosan.
2021. júl. 11. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked segitene, ha kiteszteltetned az anyagcsere- es hormontipusodat, elkepzelheto, hogy olyan eteleket eszel, amik pont a hasi zsircsokkenest akadalyozzak. Nekem van egy online edzo es etkezesi tanacsadom, az elmult 9 honapban, amiota egyutt dolgozunk, 12 cm-t csokkent a derekbosegem, amivel teljesen nem vagyok elegedett, de sajnos sokat csalok az etrendben :) de legalabb tudom az okat :D
2021. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2021. júl. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!