Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Arcszőrzet eltávolítása...

Arcszőrzet eltávolítása maradéktalanul? Milyen eszközt használjak?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok és betegség miatt nagyon erős arcszőrzetem van. Mindennap borotválnom kell mert nagyon gyorsan nől, de akárhogy borotválom látszik a nyoma. Próbáltam már a direkt arcszőrzetre kitalált gyanta csíkokat, de szinze semmit sem szedett le. Már nagyon szégyellem magam miatta és zavar is hogy naponta borotválnom kell az arcomat.
2022. ápr. 11. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanígy vagyok,én is borotválkozom. L.
2022. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Lézeres szőrtelenítésen nem gondolkodtál még? Annak is idő kell, mire igazán látványos hatása lesz, de nagyon szép eredményeket lehet vele elérni.
2022. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni arcra való szőrtelenítő gépet, azt hiszem tweezer a neve.

A húgomnak van hasonló problémája, és egy idő után kikopik tőle a szőr.

Nekünk elemes van, de úgy tudom létezik elektromos változata is. Ilyen egész vékony, ergonomikus gép. Gyorsan forgó csipesztárcsa van benne, és az tépi ki a szőrt. Nem mondom, hogy fájdalmatlan, mert nem az, de egy idő után hatásos.

2022. ápr. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!