Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki lehet természetesen is...

Valaki lehet természetesen is szép? Úgy értem hogy nincs rajta sem plasztika, sem semmilyen szépészeti tetoválása.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, átlagon aluli lánynak tartom magam. Nem vagyok megelégedve sem a bőröm állapotával, sem az orrommal de mégis én így érzem jól magam. Ebből származhat később bármi problémám? Hogy pl egy fiú ezért nem akar komolyabb kapcsolatot majd velem mert nem vagyok elég szép?
2022. máj. 3. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

"Hogy pl egy fiú ezért nem akar komolyabb kapcsolatot majd velem mert nem vagyok elég szép?"

igen, az embereknek általában számít a külső vonzalom is. de persze az ízlés emberenként más.

2022. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A nők nagy része nem módosítja a külsejét tartós beavatkozással... Találnak párt? Igen..
2022. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Szerintem is a többség még természetes ilyen szempontból.

Az ápoltság, az odafigyelés, a saját stílus megtalálása szerintem sokkal többet segít, mint a tetoválás meg mindenféle mű dolgok.

2022. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember van, mindenkinek más az igénye, így azt gondolom, hogy nem gond, tuti lesz olyan személy, akinek a természetes szépség a nyerő.
2022. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még a csontsovány, szolizott csajok voltak a trendik, ja meg a csík szemöldök tetoválás.

Akkor is voltak rengetegen, akik nem úgy néztek ki, mégis találtak maguknak párt.

2022. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!