Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, a természetes hajszín...

Férfiak, a természetes hajszínt jobban szeretitek egy nőn?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Csak a természetes hajszínt szeretem.
Jobb a természetes, de nem baj, ha festett.
Teljesen mindegy.
A festettet jobban szeretem.
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Védtelenek vagyunk. A nővéremmel együtt voltunk vásárolni és vett hajfestéket. A kérdésemre, hogy minek az neki csak nézett rám, hogy de hát én FESTEM a hajam! Csak néztem rá. Dobó Kata apja meg azt hitte, hogy a lánya mindig is vörös hajú volt, míg nem emlékeztette rá, hogy de apa, én barna hajú vagyok! Szóval nem számít.
2022. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj, ha festett. Az is szép. Csak kék, szürke, sárga, piros, stb. ne legyen. De a természetes színek nekem ugyanúgy tetszenek, mint az eredeti.
2022. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én a hidrogén szőkét nagyon szeretem, meg a festett feketét, de nem ilyen nem pont próbléma.
2022. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
én valamiért nagyon természetes haj párti vagyok. a másik természetes hajzata érdekel úgy, ahogy van. azt sem bánom, ha őszül. festett hajnál valamiért bennem van egyfajta kellemetlen érzés, hogy festékben turkálok.
2022. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindegyik azt mondja, hogy a természetes hajszínt kedveli és jaj fúj festett haj, aztán meg az utcán a platinaszőke cicákat sasolják. Ne higgy a pasiknak!
2022. máj. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
#5 őket nem a platinaszőke hajuk miatt sasoljuk
2022. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Alapvetően jobban szeretem a természetes színeket. Viszont van aki nagyon jól eltalálja a kiválasztott színt, és tényleg jobban áll neki a festett, de az az észrevételem hogy ez a ritkább eset. Főleg a barna hajúak amikor befestik mert a "barna az olyan semmilyen", aztán pont attól semmilyen hogy már befesti feketére vagy szőkére. Volt még gimiben egy osztálytársam, annak a lánynak gyönyörű szép, hosszú, gesztenyebarna haja volt de tényleg valami egészen ritka árnyalatban, a lányok is dicsérték, irigykedtek rá, passzolt a szeméhez is, az úgy volt a tökély ahogy a természet megalkotta. Hát amikor egyik hétfőn megláttam, hogy bejött feketére festett hajjal, mondom édes Istenem ez megőrült...
2022. máj. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem full mind1. A legtobb ferfinek mas dolgok szamitanak egy csajnal.
2022. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
A legtöbb férfinál a "természetes" (szóval nem kék-zöld-lila) festett haj ugyanaz a kategória, mint a "természetes" smink. Azt hiszik, úgy születtél.
2022. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én alapvetően a természetességet szeretem és nem csak a haj esetében. De ha most csak a hajat vesszük, azzal én is úgy vagyok, hogy ha természetes színűre van festve és tényleg festve is természetesen néz ki, akkor nincs bajom a festett hajjal sem. Viszont, ha kék zöld, fényt elnyelő ében fekete, fehér stb esztelenül természetellenes színű a haja valakinek, attól egyenként áll fel minden szőrszáll a hátamon.

Egyébként, ha már itt tartunk, had tegyen fel azt a kérdést azoknak, akikre igaz: Minek kell festeni a hajat, miért nem jó az úgy, ahogy van?!

2022. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!