Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri műkörmöshöz menni...

Mayuri4486 kérdése:

Megéri műkörmöshöz menni akkor is, ha csak egyszeri alkalomról van szó?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a ballagásom és egyéb ünnepségek is lesznek azon a héten, amin ott kell lennem. Régóta gondolkozok azon, hogy kíváncsiságból én is elmegyek egyszer, de most meg főleg, mert letört egy-egy körmöm, pedig szép hosszúak és erősek voltak mindig is, de mostanában könnyen törnek le. Ilyen egyenetlenül elég furin néz ki, levágni mindet egyforma rövidre viszont nem szeretném. Úgy döntöttem, elmegyek körmöshöz, de nem tudom, hogy ártana a csiszolás meg hasonlók ami a feltételéhez szükséges. Nem tudom, már a csiszoló gondolata miatt is feláll a szőr a hátamon. A helyzet az, hogy nem szeretnék többször menni, csak egy-egy alkalommal, amennyire ez lehetséges.

Ezért a kérdésem az, hogy mivel elég gyorsan nő a körmöm és igazán szépek úgyamúgy, elrontaná valamilyen szinten ez a "beavatkozás" miután lenő és nem szeretnék utána megint rakatni rá? Elnézést a rossz megfogalmazásért, nem igazán értek ehhez. Reméltem, hogy vannak itt olyanok, akik meg tudnák válaszolni a kérdésemet. A válaszokat előre is köszönöm :)



2022. máj. 21. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A csiszolas csak annyi, hogy bolyhozzák a felületet, hogy legyen az anyagnak tapadási felülete. A jó körmös nem fogja papirvekonyra csiszolni a körmöd.


Amúgy meg ha szeretnéd, menj el. Max ha elkezd lenoni leszedeted.

2022. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!