Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy ilyen műkörmös...

Ti járnátok egy ilyen műkörmöshöz?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik drágán, tart is a köröm, viszont mivel a csaj otthon dolgozik, ezért vagy ez jön hozzá látogatóba, vagy az. Akkor feláll ezt csinálni, feláll a gyerekkel játszani, ha olyan vendég jön. Én kellene figyeljem, hogy be van e kapcsolva az UV lámpa, most is hazajöttem, és akkor láttam, hogy amikor betette a köveket, az egyik kezemnél valószínüleg az elején nem volt bekapcsolva a lámpa, mert össze-vissza vannak csúszva a kövek.
2018. febr. 20. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ha mar fizetek valakinek, akkor elvarom, hogy normalisan is dolgozzon.
2018. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Biztos nem. Az egy dolog hogy valószínűleg feketén dolgozó hobbi műkörmös,lehet a szakmát sem tudja(ha igen akkor elnézést) de én nem ezért fizetek. Ez egy munka könyörgöm. Pár alkalom rendben van szerintem, legalábbis el lehet tőle tekinteteni ha sürgős dologról van szó! De kit érdekel, hogy olcsó ha közben a nyakadon lóg a fél família?
2018. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van neki diplomája, csak az idegesítő, hogy hol ez van nála, hol az, 100x feláll, jaj be volt kapcsolva a lámpa?- ez legalább 5x elhangzik egy körmözés alatt. Azért mentem hozzá, mert a jobb kezemen én speciel nem tudom szépen feltenni a kövekek, de amit most feltett, még szebben teszem fel jobb kézre, hiába béna vagyok.mondtam neki, hogy bordó legyen, megcsinálja az egyiket kezem felét és aztán kérdezi, hogy ugye nem franciát akartál.
2018. febr. 20. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az én körmösöm is megáll közben és kimegy pl. inni, telefonálni, orrot fújni, mosdóba ilyenek. Engem ez nem zavar, gyakran ott ül reggel 9-től este 8-ig, egymás után jönnek a vendégek, oda kell figyelni és koncentrálni úgyhogy azért abban szerintem el lehet fáradni, neki is kell néha egy kis szünetet tartani, hogy igyen egy pohár vizet vagy valami és nem midig van ideje két vendég között. Úgyhogy szerintem ez rendben van. Valamint van, hogy bejön a munkatársa (többen dolgoznak egy szalonban, fodrász, kozmetikus, körmös, masszőr), váltanak néhány szót és ennyi, ez rendben van. Azt viszont nem bírnám, ha a fél család, barátok, gyerekek ott ücsörögnének stb., mert az már idegesítő és úgy nem tud koncentrálni, nem tud egyszerre dolgozni és velük is foglalkozni. Az már zavarna. A legfontosabb viszont az, hogy jól végzi-e a munkáját vagy sem. Az enyém is picit szétszórt, bolondos, de azért mindig jó munkát végez, nem kapkodja el, nem csapja össze stb., viszont ha elfelejtené bekapcsolni a lámpát, nem figyelne rá oda, hogy szép, igényes legyen stb., akkor nem járnék hozzá.
2018. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én ugyan műkörmöshöz nem járok, de ez számomra ugyanolyan, mint egy fodrász vagy kozmetikus. Igénybe veszek egy szolgáltatást, amiért nem is keveset fizetek, úgyhogy elvárnám, hogy maximálisan csak rám figyeljen abban az időben. Nyilván egy-egy telefonon becsúszhat, vagy persze igyon stb ő is ember. De ha többször kiesne a munkafolyamatokból és csak ilyen slendrián módon dolgozna, ezzel számomra azt sugallva, hogy egyáltalán nem vagyok neki fontos, mint vendég, akkor biztos, hogy nem járnék hozzá.
2018. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
4-es és? Egy kasszás is ott ül 8 órán át a székben, ha rosszul ad vissza, akkor meg a fizetéséből megy. Neki nem kell pihenni szerinted? Ő is felállhatna csak úgy a székből, amikor ott állnak a vásárlók, nem? :)
2018. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De, a kasszásnak is kellene pihennie közben és tök jó lenne, ha akkor mehetne mosdóba, enni stb., amikor akar és szomorú, hogy ezt nem teheti meg. Ugyanakkor, attól, hogy neki sz@&r, attól még nem kell, hogy másnak is az legyen...
2018. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!