Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi tartozik bele az alap...

Mi tartozik bele az alap nesszeretekben lànyok amit a munka helyetekre vagy bàrhova magatokkal visztek?:)

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 20:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nekem ami szėpsėg àpolàs: egy kicsi kiszerelėses törlö kendö a dm-böl, akàr szàjcerka vagy szàjfėny ez vàltozo mi kerül bele ėpp mi van rajtam, ajakàpolò, kėzkrėm, hajgumi, zsepi csomag, ha fel van kötve a hajam szàllo babahajakra egy termėk.

parfüm hogy frissitsem magam plàne nyàron.

A biztonsàg kedvėėrt egy always betėt mert meglepik mindig jöhetnek, sebtapasz is.

kis kiszerelesü kėzfertötlenitö.kis pipere tükör, ràgò.

szerintetek sok, ėppen megfelelö?:D

2022. máj. 28. 20:32
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak olyan utazáshoz viszek nesszeszert, ahol ott is alszok, de ami mindig van a táskámban és kb. ide tartozik, az a betét, a hajgumi és egy színezett ajakápoló. Régen cipeltem magammal több dolgot, de igazából sose használtam őket, úgyhogy leszoktam róla és most már kisebb táskám van csak azokkal, amik tényleg kellenek is.
2022. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Neszeszert én se hordok magamnál, de amik mindig vannak a táskámban: szemöldökceruza (ha valahol lekopik napközben, az hülyén néz ki), púder (ez nem mindig, de gyakran), zsebkendő, ajakápoló (sima gyógyszertári), kézkrém, dezodor, rágó. Ha olyan a frizurám, akkor tartalék hajgumikat is dobok be, ha esetleg elszakadna, ami a hajamban van. Betétet akkor tartok magamnál, ha tudom, hogy hamarosan meg fog jönni.

Gyógyszerek közül inhalátor és savlekötő tabletta mindig van nálam, illetve többnyire fájdalomcsillapító és sebtapasz is.

Ja, és ami elengedhetetlenül mindig van nálam, az EGY ÜVEG VÍZ. :D

2022. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Hajgumi, dezodor, dezodor kendő, ajakbalzsam, púder, púderhez ecset, zsepi, betét, tisztasági betét, pici fésű, az aznapi rúzs/szájfény

Nem sok szerintem a tiéd :)

2022. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Púder, púder ecset, rúzs amit épp aznap viselek, dezodor, betét, fésű, rágó, arctisztító kendő, szemceruza, néha a parfümöm is elviszem
2022. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-Es dezodor kendö az milyen? Eskü mėg nem halottam ròla :D
2022. máj. 28. 23:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Rúzs és púder.
2022. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4# vagyok, dezodorkendő van a dm-ben, sajátmárkás. Olyan mint egy nedvestörlőkendő, csak hónaljra direkt.
2022. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Megkerdezhetem milyen termeket hasznalsz a babahajakra? En meg nagyon keresem a megfelelot!:)))


En nem sminkelek, igy ilyen termekeket nem hordok magamnal, csak szempilla fésűt (épített pillám van).

Ajakápoló, nedves törlő, pzs, kézfertőtlenítő, tampon, fésű, rágó szokott nálam lenni.

2022. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-Es balea hajformàzò stick :) dm ben lehet kapni.

fincsi az illata is.

2022. máj. 29. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!