Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orr piercing szúrásnál...

Az orr piercing szúrásnál melyik a fájdalmasabb, a középre szúrás vagy ha oldalt szúrják át?

Figyelt kérdés
Szóval a septum ami középen van, vagy a másik aminek nem tudom mi a neve, de az orr oldalán. Picit furin fogalmaztam, de remélem érthető. Köszi előre is :)

2022. máj. 30. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Porcba szúrják mindkettőt, szóval nincs érdemi különbség.
2022. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem oldalt van és annyira borzasztó nem volt ( de lehet mert már van egy pár piercingem ). Ami persze jobban fájt az amikor berakták az ékszert. Az nekem fájdalmas volt.
2022. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thunderfairy ***** válasza:
2%
Miért kell csunyitani ilyenekkel magatokon??? Nélküle sokkal szebbek vagytok.
2022. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legfájdalmasabb orrpiercing a nassallang. Utána jön a rhino, majd a high nostril, majd a septum, majd a nostril.

Fájdalmasnak annyira nem fájdalmas, inkább kellemetlen, bekönnyezős mind.

2022. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

A septumot NEM a porcba szúrják jó esetben, van egy kis rész az orrodon belül középen ahol nincs porc, na oda kell szúrni a septumot.

A sima orrcimpa nekem fájt mert vastag a porc de csak egyszer kell kibírni.

2022. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Septum nem különösebben fájdalmas, csak kellemetlen, nekem a szemem zavarta mikor szúrt, meg könnyeztem. Jobb helyeken tényleg nem porcba szúrják, hanem az orrodban lévő két porc közötti, puha részbe, az a "sweet spot". Sima orr piercingem nincs, de mivel az porcot ér, szerintem kellemetlenebb.
2022. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!