Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az ami szép / szexi Bódi...

Mi az ami szép / szexi Bódi Sylviben?

Figyelt kérdés

Én női szemmel nem találom annak. Szerintem nincs se bomba alakja, se olyan szép arca, pösze is vagy selypít, vagy mit csinál. A képei meg sz@arrá vannak retusálva.


Inkább férfiak/ fiúk válaszát várnám.


Köszi!


2008. dec. 19. 11:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Igaz én lány vagyok, de hátha meghallgatod a véleményemet. Nekem az arcában a szeme tetszik, nagyon szép vonalú, és nagyon szép a szemöldöke. Ez teszi karakteressé az arcát, és a haja is valahogy nagyon el van találva. Szerintem ez a szép benne. Hogy pösze? Hogy a legtöbb nőnek ellenszeves? Hát istenem... lehet hogy az. Én viszont el szoktam ismerni ha egy másik nő szép/szebb nálam.
2008. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%

Egyszeruen vannak szexi nok, ugy osszesegeben. Nem lehet annyira a szexisseget csinalni. Valakibol soha nem lehetne kihozni a szepet es szexiset sem.

Szerintem nagyon csinos csajszi, nekem nagyon tetszik. Alapbol ilyen, mint sok mas csaj is.

Persze hogy sportol, es nagyon apolt, vigyaz a testere, de alapbol egy csinos no. Hozza hasonlo csinos es szexi szamomra Balint Antonia (talan jobb volt fiatalabb koraban) es gyonyorunek tartom Gorog Zitat is (o mondjuk annyira nem szexi), o gyonyoru.

De pl. nezd meg Anettkat, hiaba vetkozik, mutatja meg mindenet, nem szexi, es soha nem is lesz az, alapbol nem az.

2008. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem Bódy Szilvi szép nő, de Görög Zita egy Mikiegér fejű. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, csak olvastam az előttem írót.

Az az igazság, hogy mindenkinek más típusú nő jön be!

2008. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem tetszik. (nő vagyok)

közönséges nő B. Szilvi, lógó mellekkel, trampli alkattal, primitív, bunkó arcvonásokkal. Smink nélkül egyenesen szörnyen néz ki. Érdemes megfigyelni. Én is be szoktam ismerni, ha valaki szebb nálam, de B. Szilvi nem az.

Az, meg hogy sok pasi bukik rá. Istenem, férfiből vannak. Izgatják őket a prostiszerű nők, de társnak nem őket választják. (az értelmesebbje legalábbis)

2008. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
Ez a szakma arról szól, hogy a modellek szarrá legyenek sminkelve, a képek meg retusálva, tökéletes legyen a megvilágítás, stb. Így lehet egy nőből a legtöbbet kihozni. Minden fotózás ilyen. De szerintem Bódi Szilvi alapból jó csaj, ha nem az lenne, magyar playmate. Egyébként cseppet sem lógnak a mellei és smink nélkül is szép.
2008. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
92%

Mindenkinek más jön ve, van, akinek Bódy Szilvi, van, akinek Falusi Mariann, van, akinek Szandi, van, akinek Te, és van, akinek én. :-)

Változatos a világ, és pont így jó.

2008. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok, de én szexinek tartom Szilvit. Pont azért, mert nem gebe, és mert olyan pajkos arca van. Meg szerintem nagyon szép szája van. De mint tudjuk, mindenkinek más az ízlése. Én például nem tudom szépnek látni a nagyon csontos arcú, hullámos hajú, nagyon vékony nőket, de van akiknek pont az ilyen nők tetszenek.
2008. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
73%
Itt is csak a kérdezőt erősítő válaszok lesznek felpontozva... szép...
2008. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
45%
Szép nő. És hát csak van benne valami ha idáig eljutott. Mert csak úgy nem kerül valaki címlapra az FHM-ben stb... Úgy hogy valószínűleg azok vannak többségben akik arra szavaznak, hogy jó csaj. A modelleknél amúgysem az szokott lenni a mérvadó, hogy mennyire tökéletes hanem, hogy mennyire különleges. Ne legyen hétköznapi. (21/lány)
2008. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az, hogy valaki meddig jut el nincs összefüggésben azzal, hogy mennyire szép. Ha bevállalós és mindenkinek szétteszi a lábát eljuthat bárhová, és milliókat keres. Holott mi ő? Mi a munkája? Mit tett le az asztalra? Senki nem tudja a választ. "hát ööö olyan hát ő úgy... izé..." Gyakorlatilag tehetségtelen, és azzal keresi a pénzét, hogy végül is semmihez sem ért.

Nem kell félre érteni, szeretnék így élni, én is. Csak nekem sajnos nem jött még össze.


Félmeztelen kép következik!!!! Aki úgy gondolja ne kattintson rá.

[link]

Méghogy nem lógnak a mellei?!?!?!


Egyébként szerintem nem nagy szám a teste, sőt olyan undorítóan néz ki. Mint valami kígyó :DD


Tényleg hülyén beszél. Azt nem tudom megmondani, milyen ember mert nem ismerem. De biztos kedves csaj.


Az arca se túl szép szerintem. Fodrász és sminkes nélkül szörnyen nézne ki. Photoshopról (retus) ne beszéljünk...


Ja és én nő vagyok és biszexuális. De nekem Sylvi nem kéne.... mondjuk annyira nem ronda nő. De nem tartom szexuálisan vonzónak. Nevetséges a szemöldöke is néha, olyan nevetséges fejeket tud vágni :D

2008. dec. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!