Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként gáz borotválni a...

Férfiként gáz borotválni a lábaimat?

Figyelt kérdés

A lábaim elég sűrűn szőrzet borítja, ami már engem is kissé zavar. Sötét színű, ezért elég feltűnő is.

Már kaptam pár megjegyzést, hogy miért nem borotválom le a lábam…ekkor kezdett el zavarni, az hogy szőrös a lábam…

Szerintetek gáz lenne? Még közép suliba járok, szerintetek cikiznének?



2022. jún. 4. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz. Miért lenne az? Inkább legyen csupasz, mint vastagon szőrrel borított, főleg ha zavar a sok bunda.


Nekem pl közepes mennyiségű szőrzetem van, mégis borotválom inkább, mert sokkal jobb így csupaszon. :) Engem sosem cikiztek miatta sem középsuliban, sem máskor. Barátnőknek is jobban bejött így.

2022. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Az.
2022. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Úgy csináld, ahogy te jónak látod.

Akár igen, akár nem, ne azért tedd, hogy másoknak megfelel, az a te lábad🤷‍♀️

Ha úgy gondolod, jobb lenne úgy, próbáld ki. Ha nem tetszik, ez szőr, visszanő. Ha bejön, akkor meg máskor is leborotválod.

2022. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha cikiznek amiatt, biztos lesz, aki megemlíti, hogy csupasz, erre azért számíts, de minden csak a reakciódon, kommunikációdon, valamint kiállásodon múlik. 25 vagyok egyébként, de először én is középsuliban szedtem le (gyanta). Engem nem cikiztek, amúgy is volt más osztálytársam is. Egyébként hetero vagyok, mielőtt valami agyoniskolázott másra következtetne. Mai napig szoktam, senkinek semmi baja vele.

Ha nem lenne nekem is bunda lehet hagytam volna, de hát sajnos az, viszont legalább olyan dolog, amin lehet változtatni és még csak nem is végleges, ha netán megbánnád.

Ha annyira cikiznének meg állj ki magadért, megmondod neked így jobb, zavart téged. Amúgy meg lassan nyári szünet, várd meg. Ha ősszel úgy jelensz meg lehet senkinek se tűnik fel, de egyik napról a másikra nagyobb eséllyel.

Borotva amúgy nem a legjobb sajnos, szúr, borostás. Úgy már azért lehet zavaró és nem csak számodra.

Nem sokan kérdezték meg amúgy az évek során, olyankor mindig elmondtam és egyszer sem volt vele baj. Meg nem mintha amúgy olyan sok köze lenne bárkinek is, hacsak nem a párod.

Átérzem amúgy a helyzeted, mert kb én is vagy 1-2 éven keresztül gondolkoztam rajta, utólag mint kiderült: feleslegesen. Azóta pedig szerintem még jobban elfogadottabb, nem olyan ritkaság férfiak esetén sem.

2022. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Két fiam van,a kissebbik 17 , elég sötét sűrű szőr borítja a lábát. Ez zavarja őt, úgyhogy borotválja. Szerintem nem gáz.
2022. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Gáz
2022. jún. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz.Ha a strandon figyeled,a felsőtesét nagyon sok férfi trimmeli,vagy teljesen leszedi a szőrt,de egyre többen a lábukról is leszedik. Nekem is brutál szőrös,én sem szeretem,de sokat cikiztek is miatta.Azt hiszem 13 éves voltam,amikor először leborotváltam.Mindenki rákérdezett aki meglátta,páran be is szóltak miatta,de minden csoda 3 napig tart.
2022. jún. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%

Az se ciki, ha csupasz és az sem, ha dús rajta a szőr. Olyan legyen, ahogy te jól érzed magad tőle. Ha cikiznek, és úgy gondolod, akkor nyugodtan szedhetsz le belőle. Akár nem is muszáj teljesen, csak trimmelni. Ahogy te jól érzed magad.

Ha beszólnak, kérdezd meg, hogy ,,Zavar?" vagy mondd, hogy ,,Neked még csak pihés se."

Egy, nem tehetsz róla; kettő, gondolom semmiben sem akadályoz.

2022. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz,13 éves korom óta borotválom a lábamat.F
márc. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!