Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fájdalmas köldök piercing!...

Fájdalmas köldök piercing! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint egy hónapja szúrattam a köldök piercingemet, viszont mostanság egyre jobban elkezdett fájni. Sajnos túl pici volt a kezdő ékszer, de azt viszonylag hamar ki tudtam cserélni egy nagyobb, bioplast száras ékszerre. Folyamatosan gyulladásban van, még mindig iszom a rövid ékszer levét….. (igen, szalonban csináltattam) Alul, olyan, mintha vadhús lenne, ott szörnyen fáj. Sajnos második napja a szimpla létezéstől is fáj. Octenisepttel és inkness oldattal kezelem.

Legalább a fájdalmat hogyan tudnám csillapítani, vagy megszüntetni?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. jún. 7. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Kiveszed, es megszunik minden fajdalom.
2022. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna ez az opció nem játszik:D
2022. jún. 7. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Akkor szenvedj. A tested jelzi mi nem jo, ha szandekosan figyelmen kivul hagyod, akkor csak magadra vethetsz.
2022. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj vissza a szalonba. fertotlenited rendesen?
2022. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
A legrosszabb hely ahova rakatni lehet kb 😀 a legtobb embernek mindig gondja van vele
2022. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Ha nem fertőtleníteném, nem lennék meglepődve az eredményen.
2022. jún. 14. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
menj vissza a szalonba, ott megmondjak mi a baj es mit kell csinalni
2022. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!:) Amikor en szurattam a Helixemet, akkor nagyon fajt utana nagyon sokaig, aludni nem birtam rajta. Tesommal egyutt szurattunk, es o mar aznap tudott rajta aludni, nem is fajt neki annyira. Nekem tobb honapig fajt. Az is lehet, hogy kicsi karika volt, es szoritotta a fulemet, viszont szerintem az anyag is kozrejatszott. November lehetett, amikor szurtak, es kovetkezo ev tavasszal csereltettem ki egy nagyobbra, es ami a lenyeg, hogy orvosi fem karikat raktak a fulembe. Minden fajdalom megszunt. Lehet neked is ez a problemad, hogy nem birod azt az anyagot, amit beraktak.
2022. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!