Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlanátok?...

Milyen parfümöt ajánlanátok? (férfi)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Parfüm vásárlás előtt állok.

20-30 ezer ft-ban gondolkozom. Eddig a superz parfümöket nézegettem, mert nagyon jó vélemények vannak róluk, de vannak olyanok is, akik azt mondják, hogy nem nagy durranás, és ilyen árban vannak jobbak is.


A másik verzió a Versace eros/eros flame volt amit néztem.

Őszi/téli illatok kellenének



2022. jún. 19. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Erről a superzes akármiről nem is hallottam még. Az Eros jó csak nem hétköznapinak. Túl erős, túl édes tini diszkó illat. Flame ugyanez frissebb verzióban. Dylan Blue kicsit sokoldalúbb.
2022. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyula1971 ***** válasza:

Nem tömeg illat,de nagyon markáns,és férfias!

[link]

2022. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

A Versace Eros Flame nem annyira tucat, mint a sima Eros, kicsit téliesebb talán. Nekem egyik személyes kedvencem télen, szitne egész nap kitart, ha sokat fújok, a csikot is húzza maga után, szóval csak óvatosan.


Ezen kívül a Viktor&Rolf Spicebpmb extreme is erős téli illat, esetleg Armani Stronger With you.


A Superz illatokkal én is szemezgetek, egyszer kipróbálom, hogy tényleg jó-e, ha már magyar termék, egy próbàt megérhet.

2022. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Carolina Herrera Bad Boy Eau de Toilette
2022. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!