Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy a mellem, utalom?!

Túl nagy a mellem, utalom?!

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, es nagyobb idomokkal aldottak meg amit teljesen utalok. Nyilvan jol tud kinezni egyes esetekben es tapadosabb poloval nem is ezt mondom. De ez 1 honapban egyszer fordul elo, vagy talan meg annyiszor sem. Minden nap nagyobb bovebb polo van rajtam, mert nem szeretem mutogatni a pocakom:/

Mivel a mellem is eleg nagy, ezert a nagy polokba 5x akkorának tunok mint alapbol lennek.

Jelenlegi meretem 90D vagy epp 90DD, readasul alug van tartasuk, igy melltarto nelkul nem is tudok menni sehova.

Alig talalok melltartot is ami mindenhol tokeletesen illeszkedne.

Hatam is borzasztoan szokott fajni ezmiatt.

Nagyobb mellu lanyok, van valami tanacsotok? Honnan kene vennem? Lehet tolem aztan mar dragabb hely is. Csak legyen vegre egy tokeletes amibol nem esik ki szo szerint ket lepes mulva



2022. jún. 23. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Triumphot próbáld meg.

Drágább a kínaiaknál, de jobb is sokkal.

2022. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is ez a bajom, én is javaslom Triumph-ot vagy van a Dorina-t, elég drágák de sokkal jobbak. Sima boltokban sem kapok megfelelőt pl: H&M, Zara stb. nem, hogy kínaiban.
2022. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Add nekem
2022. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt írtad a pocakod is nagy, ez esetben van miből fogyni és a melled is arányosan kisebb lesz.
2022. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld ki a sportmelltartókat. Vagy csak két melltartót egymáson
2022. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a fogyas dolog nem igazan valt be, voltam mar 16 evesen 55 kilo is, de akkor is C-Ds kellett, csak 70-75 leginkabb. Most ugye a hizas miatt 90-95 kell


Köszönöm mindenképp megnézem ott majd

2022. jún. 23. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

90-95? az nagyon soknak tűnik. Keress olyan helyet ahol nagyobb a méretválaszték, lehet hogy egy 85F, 80G jobban tartana és segítene a hátfájáson is. Fazonra is van olyan, amelyik optikailag kicsit csökkent a méreten.

A kivágottabb pólók általában kevésbé kövérítenek, a legrosszabb a sima póló ami nyakig ér, meg a garbó.

Fogyás: én is voltam már 55-95kg között minden sajnos, F-G kosár marad, csak a körméret ment lejjebb, de azt azért tudni kell hogy egy 75G mérete és súlya azért jócskán kisebb mint egy 85G-nek. Érdemes lehet erősíteni a hátizmokat, gyógytornász össze tud neked rakni egy személyre szabott gyakorlatsort.

Tescoban vannak nagyobb kosárméretek, bár nekem azoknak a fazonja annyira nem jön be. Bonprixről szoktam rendelni, de ennek nyilván első alkalommal van kockázata (bár küldtem már vissza ruhát és semmi gond nem volt). Viszont ott van elég jó választék és nem 10 000 egy melltartó.

2022. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire befeszülve, viseld büszkén őket, mert biztos nagyon szépek.
2022. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Astratex.hu

Én innen rendelek. Nem feltétlenül olcsó, de egyik nagyobb méretű melltartót árusító boltban sem kapnád meg olcsón.

2022. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küdj képet róluk priviben.
2022. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!