Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsen mellem! Utálom magam!...

Nincsen mellem! Utálom magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,és nincs mellem.nem a hogy kicsi,hanem nincs.régen mindíg mondták hogy későn érő típus vagyok,elhittem,de mostmár ez nem attól van.abszolút nem kezdett el fejlődni.a családomban mindenkinek közepes/nagy mellei vannak,és nekem még egy ici pici sincsen.annyira el vagyok keseredve.kérlek segítesetek:(

(a közönséges,lehülyéző válaszadók tartsák emg maguknak a válaszukat,mert nem aért jöttem ide,hogy leszóljátok a problémámat!)Köszönöm!


2009. ápr. 30. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
76%
Nekem sincs mellem, együttérzek.
2009. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Én szívesen adok az enyémból,mert nekem 96os a mellbőségem,nekem kicsit sok a 150cm-hez:D

Amúgy nem kell pánikba esni,ha vékony vagy,olyan modellalkat akkor természetes,hoy nincs,esetleg ha fogigátlót szedsz egy picit megnő,de tornával vagy ilyesmivel ne is próbálkozz,mert csak kisebb lenne tőle.Nem nagyon tudsz sajnos mit tenni,max a műtét,de ht most szerintem mindenkinek kisebb gondja is nagyobb annál.

El kell fogadnod magad,mert ha nem,akkor szép lassan felemészted magad,és tönkreteszed a kapcsolatod is...

2009. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Meg ilyent nem hallottam, hogy valakinek 18evesen ne legyen kinove a melle, de ezek szerint letezik!

Szerintem mennyel el eg nogyigyaszhoz, hatha az tud valamit segiteni! Valami gyogyszerekkel vagy valami kezelessel.

Nekem is kesore nottek ki es nagyon lassan es sokaig nagyon picik voltak, ugyhogy aterzem a gondodat!

Sok sikert!

2009. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem indokoltnak látja a dokid valahogy csak tudsz kapni olyan gyógyszert mint amit a transzszexulálisok szednek h kinőjön nekik is.
2009. ápr. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

a nők 21 éves korukig "nőnek", ne keseredj el, biztos hogy el fog kezdeni nőni, ha nem is lesz 90es mellbőséged, de lesz ott valami :)

ha meg nem, akkor menj el orvoshoz, és csináltasd meg. de ezzel várj legalább 21 éves korodig, ha addig sem lesz semmi, akkor irány a doki.

mikor jött meg először a menstruációd?(mert általában akkortól kezdenek el a lányok fejlődni)

2009. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

még mindig én:D

nekem is mostanában kezdett el nőni(19 éves vagyok) jelentősebben, eddig nagyon picik voltak, azért nem lett nekem sem hatalmas, hanem középkategóriás, pont jó.

elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, és kaptam melleket tőle:D

lehetne esetleg ez is egy megoldás neked.

2009. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire zavar tényleg menj dokihoz.A szivacsos melltartó segít,meg az ügyes öltözködés.És a fiúk többségét nem zavarja.A lényeg,hogy nem magát símogatja.

Ha meg csak ezért nem kellesz neki,akkor menjen a francba

2009. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Én is úgy vagyok,mint te. Nem akarlak elkeseriteni,de ha olyan alkatú vagy,mint én,akkor már nem nagyon fog nőni

:( Én már 28 éves vok,most nőtt egy picit mert 34 hetes terhes vok. Mindenki azt mondta,hogy majd ha várandós leszek,megnő a mellem és meghizok. Hát nem jött be. Ez van, már igy fogadtam el magam :( Szerintem te is barátkozz meg a gondolattal,hogy már igy marad a melled :(

2009. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Ezért nem kellene utálnod magad, komolyan mi olyan rossz ebben? Milyen hátrányod van belőle? Szerintem semmi. Nekem sincs mellem, pont olyan lapos vagyok mint egy fiú, 24 éves vagyok, cseppet sem zavar, régen sajnálkoztam hogy majd a fiúknak emiatt nem kellek, de ez is egy baromság most már tudom. Akinek kellek annak így is kellek, akinek nem annak meg nagy mellekkel sem kellenék.

Ne legyél elkeseredve, fogadd el, mást nem nagyon tehetsz. Max műtét, de szerintem nem ér annyit.

2009. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is elég kicsik én meg azért utálom magam, mert ezeket is túl nagynak érzem. Én totál deszka akarok lenni :D


Ki vagyok készülve, hogy még nőni fognak :o (20 leszek)

Szerintem abszolút nem kell szégyellned, sok srácnak bejön ha egy lánynak nincsenek hatalmas mellei.


Így is nagyon szép lehetsz, szerintem ezen kár idegeskedni.


Ha nagyon zavar fordulj orvoshoz és tud adni valami gyógyszert vagy fogamzásgátlót és akkor attól lehet óriásira megnőnek :D azért az nem jó, hogy ha nem is nőttek még semmit, nem bántásból de akkor valami hormonális gond lehet, mert azért legalább egy picit ki kellett volna emelkedniük. De ne idegeskedj, fordulj nőgyógyászhoz és segít.

Meg fog még nőni. Én meg itt aggódok,k hogy hogyan lehetne még jobban kicsinyíteni :D

2009. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!