Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy értéktartó, ugyanakkor...

Egy értéktartó, ugyanakkor földi halandónak is elérhető árkategóriájú karórát keresek! Mit ajánlanátok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sajnos elvesztem az információk cunamijában...

Csak a témában jártas felhasználók válasza érdekel.

Keret max. 200.000 Ft, használt, esetleg külföldön vásárolt órától sem riadok vissza, csak megbízható forrás legyen. Chrono24 oldal megbízható?

Edox, Tissot ezeket nézegettem. De a Swiss Military by Chrono is tetszik, igaz ez nem túl minőségi darab úgy hallottam.

Fém vagy bőr szíjjal, kövek, strasszok nélkül.

Nem sznobságból keresem, mert tudom, hogy egy olyan óra nem ez az árkategória... Csak pusztán egy időtálló darabot keresek.

31 éves csajszi



2022. júl. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Casio órák nagyon jó árban vannak és elég jó minőségűek. A kérdés hogy stílusban tetszenek-e.

Ugyanez Daniel Wellington és Tom Tailor óráknál.

2022. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
90%
Egésznyugodtan felejtsd el, hogy értékàlló lesz.
2022. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
35mm Tissot PRX
2022. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ennyiért sajnos értékállóságról nem beszélhetünk, preszrízsről sem igazán. 300 ezer ft-ért, ha az még beleférne, használtan ki tudnál fogni Longines vagy Hamilton automata órát, azok már valamilyen értéket képviselnek, bár évek múlva vesztenek azok is, viszont talán ilyen 200 környékén, ha nagyon vigyázol rájuk, el tudod adni, értékállóságot viszont ne várj tőlük, egy komolyabb Omegánál kezdődik ami olyan 2-3 millió ft, még azok se mind. A várólistás Rolexek, Patek-ek és IWC stb., amik hosszútávon értéket képviselnek, és növekszik az áruk, csak ezek újonnan is eleve 6-7 milliótól indulnak minimum.
2022. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Túlélő válasza:
51%
Én az OULM ÓRÁKAT ajánlom . Meg a WEIDE ÓRÁKAT. MEG MÉG JÓ A SANDA, SKMEI, SMAEL. DE A LEGJOBB AZ OULM.
febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!