Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok lány azt hogy...

Miért hiszi sok lány azt hogy szép, amikor nem is az?

Figyelt kérdés

Halihó!

Lány vagyok, az osztályomban van egy csomó lány, és ezek közül sokan azt hiszik, hogy szépek, meg beképzeltek, instára ha filterrel feltesznek egy képet, azt hiszik szépek, de ez nagyon nem így megy

Tudom hogy a szépség relatív, és mindenkinek más tetszik

De attól ha egy nem túl szép arcú lány instára filterrel tölt fel képet, miniruhákba jár, attól nem lesz szép. Ha valaki sminkeli magát, az ugyan elfedi a bőrhibáit, de egy szép arc még a bőrhibákkal is szép, a természetes arc szép, attól ha egy kiló vakolat van rajta(nem a halvány sminkre gondolok) attól még nem lesz valaki szép.

Lehet, hogy én azt gondolom hogy szép vagyok, de lehet hogy valaki azt mondaná bűn ronda vagyok, és én ezt gondolom, hogy szép vagyok, de tényleg, nem szoktam eldicsekedni hogy úristen de szép vagyok, persze a barátnőimmel szoktam viccelődni, de ezeket én nem gondolom komolyan.

Valaki csak simán elém áll, és azt mondja hogy ő szép, de ugyan, miért lenne? Mert ő ezt mondja, igen, de ő is tudja hogy mindenkinek más a szép, és akkor kiért mondja hogy szép, sőt, volt már hogy valami ronda, beképzelt ribnc csak úgy elmondta hogy ő szépnek gondolja magát.

Nincs bajom azzal ha valaki sminkel, meg semmi ilyesmi, csak na.

A kérdéseim:

Ha van egy lány, és szép a teste, szépen öltözik, de az arca ronda(képzeljétek el hogy pl szerintetek ronda) akkor ő most szép vagy ronda?

Ti azt gondoltátok/gondoljátok magatokról hogy szépek vagytok?

Mi a véleményetek azokról a beképzeltekről akik azt mondják magukról hogy szépek, közben semmi különleges nincs benne?

Szerintetek számít a testalkat, az arc?

Számít a szemszín? Titeket érdekel hogy akivel ismerkedtek fiúval/lánnyal milyen színű a szeme?

Mitől lesz szép valaki?

Ha egy szép lány azt mondja magáról hogy csúnya, és nem hiszi el ha azt mondják szép, akkor csak önbizalom hiányos, és megerősítésre van szüksége, vagy csak azt akarja hallani hogy azt mondják szép?

Jöhettek itt nekem, hogy "dehát a belső számít, a külső nem", az embereket először általában valakinek a külseje fogja meg

Köszönöm a válaszokat, nem akarok ezzel senkit megsérteni, ha mégis megtettem akkor nagyon sajnálom!

Kötekedéstől kíméljetek, szép napot mindenkinek! :)



2022. júl. 10. 18:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Öcsém ekkora szarságokon gondolkodni vasárnap este:D
2022. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez felnőtt kategória, ráadásul párkapcsolati! Nagyon eltévedtél.
2022. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 oda írta csak át lett rakva ide.
2022. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Álszentség a "csak a belső számít", ezt problémás, önképzavarosoknak mondják sokszor.


Az egészséges önelfogadás más téma.

Az is megesik, hogy női arcban teljesen más tetszik nekünk, mint a sajátunk, de ezt el kell különíteni.


Akik el vannak szállva maguktól, annyit is érnek sok esetben. Nem látják a világot több aspektusból.


+megesik, hogy lelki problémásak a felszín alatt.


Minden külső-belső tényező számít, az más kérdés kinek mi hány %-ban.


Ám azt is tudni kell: nem volt, nincs és nem is lesz olyan ember, aki mindenkinek megfelel.


Ez a sokoldalúság miatt is fontos a változatosság.


Baj lenne, ha mindenkinek csak 1 élő nő, férfi tetszene.

Az a férfi, nő egymásra találna, mindenki más meg szingliként halhatna meg.


Szoktunk elrugaszkodni gondolatban sok mindenben, ebben is.


Az is lehet, hogy pl neked nem jön be a szemed formája, mert más a női ideál szépség számodra, ám párodnak meg a tied tetszik, mert az az esete.


De az is lehet valami tetszik magadon, mint nekem a pisze orrom, ám kollégám megmondta, hogy neki nem jön be, mert a mátyás féle nagy orrokat szereti.


Felesleges rágörcsölni ezen témára.


Foglalkozz magaddal,ápold tested lelked s fogadd el a világ milliónyi nézetét.

A legtöbb úgyse érint téged, nincs tényleges befolyásoltsága az életedben, mivel azt úgyis te alakítod ki a magadénak.

2022. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ui. : ami neked nem szép, az lehet, hogy másnak az.


Hagyd s "ne kötekedj". ><

2022. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1: hát na, most nemtudom ez honnan jöt nekem hehe

#2: bocsi, nemtudom mért abba rakta mert nem azt választottam, de mindegy mert már átrakták :)

Köszi a válaszokat és véleményeket! :)) Szép estét

2022. júl. 10. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat higgyek azt kit izgat 😀 en meg majd eldontom h nekem ki szep
2022. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Mindenki szép valakinek.
2022. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!