Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért hiszi azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért hiszi azt, hogy teljesen normális az, ha 14-16 éves kislányoknál próbálkozik?

Figyelt kérdés

Bocsánatot kérek ha rossz kategóriába írtam.

26/F



2017. dec. 18. 02:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%

Mert, ha valaki már testileg elég érett, akkor a szexhez is elég érett... Na, ez úgy hülyeség, ahogy van! A szexhez lelkileg is érettnek kell lenni, nem csak testileg, szellemileg, egy ilyen fiatal kamasz pedig nem a lelki érettségéről híres és sajnos sokan nem gondolnak a következményekre, vagy éppenséggel magasról lesz@rják.

Na most jöhet a lepontozás.

2017. dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1, Köszönöm a válaszod!


Egyébként nyílván azoknak az embereknek is kíváncsi vagyok a véleményükre, akik ezt teljesen normálisnak tartják.

2017. dec. 18. 03:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők is tudják,hogy nem normális, de valószínűleg a saját korosztályuknál nem tudnak bevágódni,így keresnek egy naiv kislányt, aki bugyiba spriccel attól,hogy egy "érett" férfi "rajong" értük. Persze ehhez olyannak kell lennie a lánynak is..
2017. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 János Gilján ***** válasza:
100%

Kérdező te komolyan azt gondolod, hogy aki 30-40-50 éves létére 14 éves lánykákat dug meg, az ide fog jönni és el fogja magyarázni neked, hogy miért szereti magáévá tenni egy fiatal, éppen csak ivaréretté vált lánykának a testét? Szerinted kiselőadást fog neked tartani arról, hogy miért imádja ahogyan a bakfis lányka még gyermeki illatába keveredik a bimbózó szexualitásának a friss szaga? Azt gondolod, hogy elmeséli neked, hogy miért imádja meglátni a lányka szemében az élvezet először éledő szikráját, érezni a tisztaságát és az érintetlenségét?


Neeem... Nem fog idejönni senki ezt elmondani neked kérdező. :D Nem fogja a szexuális bűnöző felvállalni a mocskos vágyait, hogy lepontozzák és adott esetben elkapják. ;)

2017. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt most vagy azért írtad, mert közéjük tartozol, vagy azért, mert így gondolod.

Ha az előbbi, akkor felőlem privátban is leírhatod.

2017. dec. 19. 13:22
 6/12 János Gilján ***** válasza:

Azért írtam így, mert a témában nem fogsz találni objektív és őszinte kommunikációt kérdező. Túl sok az érzelem, ami elhomályosítja a józanságot, különösen most, hogy a MeToo hatására rengetegen megütötték a bokájukat. Nem fogja senki leírni neked, hogy miért a kislányokra megy rá az érett nők helyett, erre hiába vársz.


Ami engem illet, én az alacsony lányokat szeretem, a feleségem 149 centi magas. Igaz, el lehet még most is sütni 14 évesnek, de azért ő mégiscsak 34 éves már! :D

11 éve vagyunk együtt, jómagam 37 vagyok.

2017. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hiszi ezt sok férfi. Én egész életemben egy ilyenről hallottam, és ő is még csak fiatal férfi volt, 20-21. Tényleg gáz volt, amit csinált, ilyen 13-14 körüli lányokra is ráhajtott. Az indok egyszerű: mindenkinél bepróbálkozik, aki él és mozog és lányból van, mert egy igazi vesztes. Tényleg, 10 000 fős kisvárosban már minden lánynál kilincselt. Nálam is, pár év múlva a három évvel fiatalabb húgomnál, fél éve meg a hat évvel fiatalabb húgomnál. Az egyik közös fiú ismerősünk mesélte ezt nekem és mondta, hogy mindenki szerint nagyon kínos.
2017. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Master29 válasza:
Normálisnak hiszik, mivel a mai tini lányok, úgy néznek már ki, mint 20-25 éves nők. (Meg a mai srácok, úgy néznek ki, mint a 14-16 éves tini lányok.) Ami aggasztó, mert ezek a mai fiatalok jelentik majd egykor, a jövő zálogát.
2017. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt van pár ember, akivel nyugodtan elbeszélgethetsz amúgy.

2017. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9, Láttam ezt a kérdést és írtam is rá. (A 4-es és a 9-es válasz)
2017. dec. 20. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!