Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz tangát hordani fiúként?

Gáz tangát hordani fiúként?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg az idő mostanában és iszonyat melegem szokott lenni. Gondolkodom egy ideje hogy nyáron tangát hordjak. Nekem kényelmes a női tanga és szexi is, jó benne a fenekem, nem lapos. Férfi tangát még nem próbáltam de kiváncsi vagyok rá. Pesten lehet valahol férfi tangát venni?


17f



2022. júl. 14. 22:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem gáz, miért lenne az? Évek óta létezik férfi tanga is. De ha nőit hordasz, azzal sincs baj.
2022. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

Erről eszembe jutott azaz ősrégi,de azért jó vicc,hogy:

Két részeg beszélget a kocsmában:

- Ha hazamegyek letépem az asszony bugyiját!

- Miért? Annyira kívánod?

- Nem, annyira szorít.

2022. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
nem gáz :)
2022. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

4-es vagyok. Látom jól lepontoztatok. Nos akkor mondok mást. Nem is kell feltenni a kérdést, magad is megérezheted, hogy gáz-e vagy sem.

Vetkőzz le valamilyen közös öltözőben alsóra. (Iskola, munkahely, ...)

Szerinted mit gondolnak rólad, ha meglátnak női bugyiban?

2022. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%

14.

Minden munkahelyen át kell öltözni?

A női vagy férfi tangák némelyike között alig észrevehető a különbség.

És már megint ott tartunk, hogy mit szólnak az idegenek.

Haladunk vissza a kommunista világba!

2022. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

14vok. Véleményem szerint attól lesz ciki valami, ha mások előtt kelletlenül érzed magad. Felőlem hordhat nőit, de ha kiderül, a háta mögött suttogni fognak róla.

Volt amikor sarong volt rajtam, vagy ferfiszoknya. Utólag tudtam meg, hogy megkérdőjelezték hetero mivoltomat akik ismertek. Kocsmában is téma voltam, és nem pozitív értelemben. Ilyenek az emberek.

Amúgy felőlem hordhat. Én férfi tangát hordok, bár ez sem annyira elfogadott, mint a többi fazon.

És ilyenkor jön az, hogy a nők bármit viselhetnek...

2022. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%

“ És ilyenkor jön az, hogy a nők bármit viselhetnek...”


Pont úgy tudjuk mi férfiak egyenlőbbé tenni ezt, hogy mi is azt kezdünk el hordani, amit szeretnénk.

A nők is úgy szoktatták hozzá a közönséget ahhoz hogy ez a mondat elhangozzék, hogy elkezdték azt hordani ami nekik tetszett.

Ha egy férfi férfinek érzi magát, akkor nem gyáva és azt vesz fel amit akar.

Én vettem már fel nem egyszer nejlon harisnyát rövid nadrággal, nőit mert a férfi nejlon hari eléggé drága és semmi különbség a kettő között, ráadásul a városba mentem be így, de szinte senki nem foglalkozott velem.

Persze egyszer volt hogy kacarászott három húsz körüli kisfiú, annak ellenére, hogy 25 éve testépítek, de amikor az egyiket arconcsaptam, a másik kettő elfutott, ettől meg kérdeztem, hogy mi a gond, de csak a földön fetrengett és fogta a pofikáját… :)

Elég ha kivagy gyúrva állatul, már akkor is bármit felvehetsz.

Szerény véleményem szerint.

2022. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó, te aztán nagyon kemény gyerek vagy. Valaki kacarászik rajtad, és te ezért arconcsapod. Gratulálok, igazi bunkó vagy, és semmivel sem különb, mint a kacarászó gyerek. Ha te akkora férfi vagy, mint amekkorának beállítod magad, akkor miért mész el tetlegességig? Ennyire gyengék az idegeid, hogy nem tudtad figyelmen kívül hagyni a kacarászót? Egy igazi férfi nem attól férfi mert ki van gyúrva, és arconcsapja a nála kisebbeket. A férfiassághoz megfelelő intelligencia is kell.

Ezzel a megnyilvánulásoddal, jól lejárattad magad.


Mondom ezt úgy, hogy én is mentem már a városban harisnyában rövidgatyával, de én vígam letojom ha kacarászóval találkozok. Nem fogom magam ezen felhúzni sem, nemhogy tetlegességig menjek.

2022. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%

18!

A neveletlen gyerekeket nevelni kell!

Szép szó nem használ, jöhet az erőszak.

Ennek a híve vagyok, megyek előre mint a gép…

Mellesleg nem én kötöttem beléjük, másrészt megnézném a fiúkát akit lecsaptam, hogy mekkora ezután az arca. :))


Te így kezeled le, én úgy.

És ne személyeskedj!

Amúgy hirtelen haragú vagyok, ehhez az idegállapothoz nagyon jól párosul a testfelépítésem..

Mellesleg ha rongyváz az alkatom, akkor egy tőlem nagyobbal nem kezdek ki!

Gondolom ezt is megtanulta a kisfiú.

Ezekkel így kell bánni, mert ha nyegle vagy, akkor sosem lesz nálunk olyan szabadság mint Hollandiában.

2022. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
Ez igen, szép bemutatkozás volt, egyre lejebb süllyedsz, pedig a 18-asnak igaza volt mindenben.
2022. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!