Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz tangát hordani fiúként?

Gáz tangát hordani fiúként?

Figyelt kérdés

Nagyon meleg az idő mostanában és iszonyat melegem szokott lenni. Gondolkodom egy ideje hogy nyáron tangát hordjak. Nekem kényelmes a női tanga és szexi is, jó benne a fenekem, nem lapos. Férfi tangát még nem próbáltam de kiváncsi vagyok rá. Pesten lehet valahol férfi tangát venni?


17f



2022. júl. 14. 22:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

Szerinted érdekel, hogy kinek mi a véleménye?

Majd én helyre teszem ezeket az toroczkai seggét lefetyelő igazi férfiakat.

Keménykednek a melegfelvonuláson, ami kicsit szabadabbá tenné az emberek beskatulyázott , előítéletekkel teli életét, ők fogják majd neked is megszabni, hogy mit szabad hová felvenned, stb.

Nálam nem ezek a senkiké a jövő!

Több barátom is van akik az én eszméimet pártolják, több verekedésben voltunk már ezekkel a mocskos neonáci férgekkel, akik bele szeretnének szólni mások szabad életébe.

Esetleg te is közéjük tartozol, hogy ennyire megérintett az arcon csapott kisfiú esete??

2022. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
Én is mindig tangát hordok. Női tangát. Néha leggings alá is azt veszek és úgy szoktam utcán is.
2022. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%
Én most is abban vagyok:) női tanga
2022. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

Én férfi tangát szeretek hordani, de azt sose értettem, hogy hogy lehet elöl beleférni egy női tangába férfiként?


18f

2022. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 XX_Princc válasza:
85%
Én is tangás fiú vagyok. Hordok férfit is és nőit is. A lényeg, hogy kényelmes legyen és jól érezzem benne magam. Szerintem nem ezen múlik a férfiasság. Csak érezd jól magad és kész.
2022. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan viselj csak tangát.Csak arra ügyelj,hogy a nagy fa@od ki ne dugja a fejét belőle.Anagy duzzadt hereidnek viszont nem tesz jót,ha állandóan elvannak rejtve a levegő elől.Ronthatjak a sperma termelesuket.
2022. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

26.

És kit érdekelnek a spermák?

2022. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!