Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek milyen a SZéP...

Pasik! Nektek milyen a SZéP NőIES ALAK? Képet pls

Figyelt kérdés
Mert mindenhol csak ezt hallom :)
2010. szept. 21. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet te, és mondom, ha az ;)
2010. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez nőies? Kilógnak a bordái :S

Olyan képet akartam linkelni ahol nem valami top model alkat van hogy ne hidd azt hogy az alatt nem nő egy nő.

[link]

Mindegyik bejön de meglepő módon a középső a legkevésbé. De lehet csak én vagyok ilyen...

2010. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
2010. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Én igaz, h nő vagyok, de a férjem pont a minap beszélt erről.

Mindig is jó alakom volt, de sose voltam csontsovány. Itt-ott akadt némi "fölösleg". 172cm/58kg. 7 hónapja szültem, ami igencsak meglátszik rajtam. Mármint a fölösleg, ami maradt. Most olyan 67-8kg kiló vagyok. A pocim még most is olyan, mint a 3-4.hónapban. :S De a férjem azt mondta, h még ő is furcsállja, de így sokkal jobban gerjed rám, mint ezelőtt. :D

Mint ahogy az a 3. válaszoló képén is látszik, bizonyított tény, h a pasik szeretik, ha egy nőn van mit fogni.

2010. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem értem valaki 172 cm esen 58 kilóval hogy hordhat magán fölösleget
2011. szept. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

valami ilyesmi:D

[link]

2011. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jojoooka82 válasza:
Szia Nos a Nőies Nő az aki tudja mi kell a férfinak mit akar látni tudja mi áll jól Neki az alakja a Nőies alak legyen arányos nem kell vékonyak lennie szép napot kívánok Szia
2020. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!