Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik nem szeretik azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik nem szeretik azt, ha egy nő túl nőies? (lent)

Figyelt kérdés
Ezt most arra értem, ha pl. szőke a csaj haja, imádja a rózsaszínt, meg a hello kitty-t, és a fodrászat, műköröm, szép ruhák, ilyesmik érdeklik, és képtelen pl. a forma1 iránt érdeklődni, ilyesmi:D...szal nagyon csajos, de nem hisztis, v. kényeskedő.
2010. nov. 27. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesfajta nő nem a nőiesség, henem a divatmajom benoymását kelti. Megkérdezheted, hogy miért? Egyszerű: amiket itt leírtál, azok nagy részét sok lány csinálja, akik úgymond nőiesnek gondolja magát. Ettől pedig egy divathullámá válik az egész. Vagyis, ha egy nő ilyen, akkor azt a benyomást teszi a férfiakra: na, ez is csak divatból olyan, amilyen, nem azért, mert nőies akar lenni.


Érted?

2010. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjük a dolgokat egymással összeele. Annak amit leírtál, annak a fele nem nőies, hanem gyerekes. Ha gyerek vagy még, akkor ez nem gond, de ha már nem, akkor nőies legyél, ne pedig gyerekes.
2010. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A barbi sem nőies, a cumi sem, és a csörgő sem. Nőies a szép, mértéktartó igényes ruci, és a normális észjárás, és elsősorban a viselkedés tesz nőiessé. Egy igazi nő meztelenül is nő (sőt) a sivatag közepén is az, minden kacat nélkül...
2010. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőiesség a kisugárzásnál kezdődik, a ruhák csak rádobnak az égészere egy pluszt.

Egy igazi nőre ráadhatsz egy krumplis zsákot, akkor is nőies marad.

Olyan szánalmas, hogy sokan azt gondolják, hogy magukra kapnak egy miniszoknyát és egy magassarkút és attól lesznek nőiesek...

Én például mindig lapos talpút hordok és nem majmolom az aktuális divatot, nincs műkörmöm (sőt, rövidek a körmeim, de legalább az enyémek), és a hajam sem sejmes és csillogó (raszta vagyok)mégsem jutna eszébe rólam senkinek, hogy nem vagyok nőies, mert ez nem a külsőségeken múlik.

L/23

2010. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem nőiesség, hanem felszínesség. Sokkal többet foglalkozik a külsőségekkel, mint amennyit kellene, már másnak nem is jut esetleg hely az agyában. Nem feltétlenül a Forma 1 hiányzik onnan a legjobban :)
2010. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 clyde&robert ***** válasza:

[link]



amiert meg nem erdeklodik f1 vagy foci irant attol meg lehet valaki noies,amiket te leirtal az mar tulzas,azok a hisztis kenyes gyerekes lanyok,te meg olyan nore gondolsz aki a kepen van,nem oltozik fel ugy mint egy tini,hanem valami egyszeru ruhakba belebulyik,nem sminkeli ki magat annyira hogy ne lehessen raismerni,nem viselkedik gyerekesen

2010. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A nőiesség nem a bőröd felett van, hanem fejben, viselkedésben, stb. A rózsaszín hellókitti, meg a műköröm nem nőies, hanem plázaribis. Teljesen komolytalan, áligényes lányok ismertetőjelei.

A Forma1 és a fiús dolgok nem kedvelése sem tesz nőiessé.


Ez a felfogás kicsit el van tévedve...

2010. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát, az a helyzet, hogy egy meglehetősen buta kérdésre nagyon okos válaszokat kaptál amiket remélem lesz türelmed végigolvasni, és elgondolkozni rajta. hány éves vagy ,esetleg megkérdezhetem? 12-15közé saccollak, de lehet hogy tévedek.


ugyan azt tudom mondani amit eddig is mondta. a "nőiesség" az nem attól függ, hogy szőke-e valaki, szeret e fodrászhoz járni, vagy műkörmöt viselni vagy sem. nőies lehet egy lány megjelenése, viselkedése, mozdulatai, beszéde és még sok minden más(öltözködése is természetesen), de mondjuk ha már te hoztad szóba a (helókittis felszerelések nem tartoznak a nőies elemek közé, sokkal inkább a kislányos, vagy a plázap×csások közé). lehetsz nőies akár (ahogy előbb írták) raszta hajjal, farmerban, pólóban is, lapos talpú cipőben, kevésbé divatos ruhában, és igen akár rózsaszínben, szőke hajjal, műkörömmel, (helókittis táskával ha már neked az a kedvenced). de még egyszer mondom, nem ettől leszel nőies, hanem a kisugárzásodtól, és amiket előbb már részleteztem. remélem segítettünk .szép napot

2010. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
en szeretem
2010. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

10:53

ejj bameg ruci....RUHA EMBER NEM ruci....s még te osztod az észt a divatról....

2010. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!