Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy Novák...

Az hogy lehet, hogy Novák Katalin most jobban néz ki mint fiatalon?

Figyelt kérdés

fiatalon:

[link]


most:

[link]



2022. júl. 27. 02:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
sok rosszindulató *** visongjatok csak még 10 évig néznetek kell a 1st MILF-et:D
2022. júl. 28. 02:37
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Nézegesse akinek hat anyja van! Barom...
2022. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem feltétlenül szimpatizálok a hölggyel én sem, de mostanában tényleg szépnek találom a megjelenését.
2022. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hót átlagos nő.


És mint ilyenről lehet jó képeket is csinálni, meg borzasztóakat is. Eleve nem fair összehasonlítani egy elkapott képet, amit ráadásul felülről fotóztak egy előnyös fényképpel, amit egy interjú során készített egy profi fotós.


Pl. ha ezt tetted volna be másodiknak:

[link]

Akkor már egyáltalán nem lenne feltűnő a "változás". Csak a "fiatalkori" képén rettentően előnytelen a frizurája, de legalább nem olyan ráncos a feje, mint egy összetöpörödött alma.


Azt azért el kell ismerni, hogy fogyott mostanában, de annyi pénzből, ami neki van, nem nagy truváj.

2022. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na, elcsesztem...

Szóval ha ezt tetted volna be másodiknak:

[link]

2022. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!