Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A vékonyságot mindíg mindenki...

A vékonyságot mindíg mindenki hangsúlyozza,a teltséget csak kevesen vállalják önfeledten igazán fel. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

#vékony és telt
2022. júl. 27. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#10

Majd a szervezeted és egészségi állapotod megmondja, hogy jót tesz-e neki az a 10-20 kg zsírfelesleg.

2022. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"#10


Majd a szervezeted és egészségi állapotod megmondja, hogy jót tesz-e neki az a 10-20 kg zsírfelesleg."



Pont ezt mondom, hogy egyáltalán nem számszerűsíthető ez.


Mondjuk egy tipikus orosz meg egy maori csajt ha összehasonlítassz, tök más lesz nekik az egészséges, alap alkat.


Az emberek között annyi diverzitás van, hogy nem, az egészség nem számokon múlik, és ez a one size fits all bmi rohadtul nem jó diagnosztikai rendszer.


Nem is annak készült egyébként. Egyrészt amikor kitalálták, egy matematikus szórakozott számokkal, és a mintavétlei csoport is rohadtul szűk volt.


Pusztán kiló deka centi alapján lóf@szt nem tudsz meg az illető egészségügyi állapotáról. Nem véletlen van a kórházakban több száz féle teszt, diagnosztikai eszköz stb.

2022. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg eléggé elhízott a magyar társadalom ,bár ez azért világprobléma.Kevés mozgás,sok stressz,esti evés,kevés alvással.

Ez az elhízás receptje.

Vannak országok a világon ahol az elhízás nagy szégyen,és elsősorban az ilyen embereket mohónak,önuralom nélkülinek ítélik,és emiatt megveti őket a társadalom.

2022. júl. 28. 16:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért kérdező, szerinted jobb várandósan!!!! is fogyózni, mint Japánban?
2022. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem az a baj,ha egy nőnek nagy a hasa várandósan,de nálunk a férfiak is úgy

néznek ki,mintha a várandósak lennének.

2022. júl. 28. 16:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Rajtam van felesleg, pedig BMI szerint normál súlyban vagyok, nem járok mekibe, nagyrészt magamnak főzök, próbálok kiegyensúlyozottan étkezni. Kevesebb édességet eszem, mint sok ismerősöm, aki magasabb és könnyebb nálam. Igaz nem mozgok kifejezetten sokat, ami tudom, hogy nem egészséges és változtatni kéne rajta. De ettől még nem élek egészségtelenebbül, mint sok vékonyabb ismerősöm, akik szintén alig mozognak. Igazából vannak vékony ismerőseim akik nagyon lusták, viszont szinte alig bírnak enni, egy normális adag ételtől már hányingerük lesz, szinte mindent 2-3 részletben esznek meg. De az első emeletre is lifteznek, mert lusták. De mégis mindenki velük példálózik, hogy milyen szép vékony alakjuk van, neked is fogynod kéne. Nekem mondjuk viszonylag sokat kell ennem, hogy ne legyek éhes. Az egyik lakótársam tiszta modell alkat, de nem az a csontváz, hanem tényleg jól néz ki. Egyszer eszik egy nap, akkor tésztát, nutellás vagy lekváros kenyeret, tejszeletet, édes péksüteményt, szinte minden zöldséget utál és lusta tésztán kívül bármit is főzni. Napi 12 órát alszik, mindenhova autóval jár. Ugyanoda járunk bevásárolni, én mindig vagy biciklivel, vagy gyalog megyek, ő kizárólag autóval. De ha ő feltöltene egy képet ide, akkor mindenki dícsérné, hogy milyen jó nő, ha én tennék fel képet meg jönnének a kommentek, hogy milyen dagadt disznó vagyok, kezdjek el mozogni. Ismétlem, BMI szerint nem vagyok túlsúlyos. De tettek már fel lányok hozzám hasonló testtel képeket és mindig ilyen válaszok jöttek. Nyilván ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden vékony ember lusta és minden ducibb egészséges. De az, hogy egy vékony ember kevésbé egészségesen él, mint egy 10 kilóval nehezebb, egyáltalán nem ritka jelenség. És itt NEM a 200 kilós emberekről beszélek, hanem a pici túlsúlyról. Unom már, hogy ha nem vagy testépítő akkor a világ legrosszabb embere vagy a GYK-sok szemében. Egyébként ne tegyetek úgy, mintha az egészségtelen életmód lenne a baj, nem a túlsúly. Több lánnyal laktam már együtt koliban, a vékonyak ették a legtöbb zacskós levest, mekit, egészségtelen készételt és nem szégyellték magukat miatta, senki nem is csesztette őket amiatt, hogy mit esznek. És a férfiakat rohadtul nem érdekli, hogy a vékony lány mennyire lusta vagy sportos. Ha egy szép, vonzó, vékony lány nem bír pár kilómétert sétálni és folyton panaszkodik, hogy nem bír menni, attól nem lesz kevésbé vonzó a férfiak szemében, sőt gyakran még aranyosnak is találják, hogy a nő életképtelen. Ha egy kövér lány csinálja ezt, akkor meg az első gondolat az, hogy azért nem bír menni, mert kövér, és ez milyen ciki.
2022. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egy egyszerű választ adok. Maga a társadalom az oka
2022. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!