Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercinget szeretnék...

Helix piercinget szeretnék szúratni. Akinek van, mennyi ideig volt vele probléma, és mi? Víz érheti utána egyből? Karikát vagy sima átdugós piercinget javasoltok elsőre a szúráshoz?

Figyelt kérdés
Illetve milyen ápolást igényel, mennyi ideig?

2022. aug. 22. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen átdugósat, a karika irritálja.



Legalább 6-8 hónap macerára készülj, és addig nem lehet cserélve.

2022. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 van, bal fulben. Az elsoben a talpas ekszert kicsereltem kb 6-7 het utan, turelmetlen voltam, igy atcsereltem karikara, ”mert az menobb”. A lyuk elferdult, es kb masfel evig be volt gyulladva, neha gennyedzett. A masodik helixemet az elso utan 5 honappal szurattam. Szepen kivartam, mem csereltem at karikara, kb 8 honapig talpas ekszer volt benne. Azota is szep egyenes a lyuk, nem ferde, az elso egy heten kivul soha nem is volt begyulladva. Kezelni mindkettot ugyan ugy kezeltem. Ez az en tapasztalatom, amibol tanultam, mert szeretnek majd meg tobbet szuratni. Innentol gondold at, melyiket erdemesebb.
2022. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andada25 válasza:
100%
Pénteken csináltattam,átdugós piercing van benne, elsőre nem is raktak volna mást. Fertőtlenítős lapokat kaptam,azzal kell tisztítani. Víz érheti,de áztatni nem szabad. Elméletileg 3 hét múlva kell vissza menni, hogy kicseréljék.
2022. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint 3 hét múlva kicserélik a piercinget?!
2022. aug. 23. 12:06
 5/7 Andada25 válasza:
100%
Igen, 3 hét múlva kicserélik a piercinget, mert most egy nagyon hosszú van benne,hogy ne tudjon belegyógyulni a bőrbe.
2022. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És egyelőre mennyire fájdalmas?
2022. aug. 23. 13:15
 7/7 Andada25 válasza:
100%
Mikor szurták is fájt, utána égett,lüktetett a fülem. Most alapból nem fáj,de ha hozzá érek,vagy bele akad egy hajszál nagyon fáj. Feküdni se tudok azon az oldalon,mert akkor nyomódik,és fáj.
2022. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!