Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy annyira...

Miért van, hogy annyira előnytelenül nézek ki a fotókon?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek mániája az, hogy mindenféle sz@rságot kirak a privát instájára (szerencsére csak oda). Tényleg mindent. Miért van, hogy azokon a fotókon tényleg borzalmasan nézek ki és rendesen elundorodok magamtól, míg ha én csinálok egy fotót magamról, azokon egész okés vagyok? Nem szerkesztem a fotóimat, sminkelni nem szoktam mivel nem vagyok valami nagy smink tehetség és mindig elkenem, akárhányszor nővérem próbálkozik:D.

Ellenben, ha pl a családom csinál rólam fotót, akár egy szülinapon, azok is tök cukik és jók, ilyen pillanatképek.

Nagyon zavaró, néha már szégyellem, hogy nézek ki, ő meg furcsállja, hogy folyton húzom a szám, meg menekülök ha előkerül a telefonja.

Szélesebb a fejem, a hajam egyáltalán nem úgy áll, mint a kép elkészültekor (legalábbis remélem, mert ha igen..) hülyén néz ki rajta az arcom, általában vagy pislogok, vagy nevetek és lassan ott tartok, hogy vagy a telefon megy, vagy én :D (viccelek, csakis a telefon...)

Miért van ez? Miért vagyok csúnya minden barátnős fotómon? :cc



#csúnyavagyokafotókon #valakiássonel
2022. aug. 25. 00:16
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
Ez a sztori csak ezzel a baràtnőddel van így?
2022. aug. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

1. Arrogáns a barátnőd és nem érdekli, ha te szarul nézel ki a képen.

2. Lehet pont az a célja ezzel, hogy ő nézzen ki jobban rajta, mert ismétlem, arrogáns és önző.

2022. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/2 igen, a másikőjük általában figyel, meg meg is kérdezi ha olyan a fotó pl :s

Lehet, hogy tényleg önbizalom növelésre használja ezt, általában minden második kérdése az, hogy szép-e és jól néz-e ki. És hiába szép, nem hiszi el nekem/nekünk.


Köszi a válaszokat, valószínűleg vele se fogok sokat fotózkodni :,))

2022. aug. 25. 10:01
 4/4 anonim válasza:
100%
Tegyel ki rola valami elonytelen kepet te is. Aztan eszre veszi magat.
2022. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!