Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy néz ki a legjobba...

Lányok! Hogy néz ki a legjobban egy ázsiai férfi?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyunk valami szépek, ráadásul tök egyformán is nézünk ki.

Láttatok már olyat aki mégis tetszett nektek?

Milyenre vágatta a haját/szakállát stb?

Légyszíves ne ilyen K-poppos srácokat írjatok. Tiszta feminim ahogy kinéznek. Baromi gáz szerintem.



2022. aug. 26. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Henry Lau, aki az Egy kutya négy életében játszik, na ő nagyon helyes.
2022. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Ázsiaiként azt mondod magadra, hogy egyformán néztek ki?

Ázsiai vagyok én is, de nem, nem nézünk ki egyformán, már azokkal sem, akik itt laknak.


Ne legyen félhosszú vasalt hajad és ne fesd magad, de gondolom ez egyértelmű.


Szerintem aki jól néz ki az hülye hajjal is jól néz ki, pl. itt van ez a sárgahajú fiú a gyerek kedvenc zenéjéből, na ő még így is jól néz ki:


[link]


Keresd meg, mi áll jól az arcformádhoz, ha van arcszőrzeted, legyen ápolt. Ha kevés, akkor inkább ne legyen.

2022. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%

Szerintem nagyon jó képű egyes ázsiai férfi. Egyáltalán nem vagytok egyformák. Hyun Bin, kóreai színész, szerintem férfias, nagyon helyes. Sung Hoon, Ryan Gold, Nam Joo Hyuk is jóképű. A kóreai sorozatokból amúgy lehet inspirálódni hajak területén.


A párom is kelet-ázsiai. Szeretem, hogy a fekete dús haját nem cseszte el a különböző színek kipróbálásával. Neki pl. tarkón és oldalt nyírt, fejtetőn dúsabb, homlokra eső haja van. Mivel arcszőrzete kevés van, inkább nem hagyja meg.


Valóban sok múlik az arcformán, ez mindenkinél egyedi.

(Lehet, hogy nem ide tartozik, de tetszik rajtuk az egyszerű, mégis stílusos öltözék. Öltönyben pedig nagyon jól festenek.)

2022. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Rengeteg ázsiai sorozatot néztem (japán, kínai, koreai egyaránt), de egyik pasira se tudtam azt mondani, hogy "Ő jól néz ki". Mmint persze, van kiállása, jó színész, de egyik se volt tipikusan az, aki után megfordulnék.
2022. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Általában nem tetszenek az ázsiai férfiak, de most van egy koreai sorozat amit nézek, és az egyik szereplő tetszik benne. Neki oldalt felnyírt, felűl hosszabb haja van.
2022. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg kifejezetten jól néznek ki. De lehet csak fura az ízlésem.


A hosszú hajat nem erőltetném, inkább a felzselézett, közepesen rövid, felül hosszabb ami jól áll (számomra szinte minden férfin).


[link]

[link]

2022. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más mindegyik ázsiai ember arca. Sokszor vannak dolgok, amik hasonlóak, mind koreai mind japán embereknél. Nekem egyik sem egyforma.


Lee Si Kang

Lee Dong Wok :)

2022. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Kérdező, nem vagy ázsiai férfi, ez olyan világos, mint a Nap.

Az ázsiaiak nem látják magukat egyformának, tehát ilyet sosem írna egy ázsiai.

2022. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 lehet olyan értelemben gondolja magukat egyformának, hogy mindnek sötét, egyenes a haja, sötét a szeme, szőrtelen a teste stb. Míg a fehér emberek között sokkal nagyobb a diverzitás, nálunk a vörös göndör hajtól szőke szőrzettel a sötétbarna egyenes hajig és erős testszőrzetig, a kék szemtől a zöldön át a barnáig bármi előfordulhat. Arcra én se látom egyformának az ázsiaiakat, de sokkal több bennük az azonos vonás, mint a fehérekben.
2022. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!