Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van, hogy az összes...

Miért van, hogy az összes amúgy vékony ázsiai lánynak hájas a hasa?

Figyelt kérdés

Főleg a japán lányoké.

Én is onnan jövök, a magyart tanultam.

A vékony magyar lányok minden részen vékonyak.

Én is vékony vagyok de pocakom van.

Ugyanígy az összes barátnőmé.



2020. máj. 2. 14:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
genetika
2020. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Hát én vékony magyar lány vagyok, mégis hájas a hasam. Szóval nem állja meg a helyét, amit mondasz.
2020. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy minden második lány hájas hasat képzel magának, meglepően sok önkép problémát látni.
2020. máj. 2. 15:27
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
Talán ha sportolnál és odafigyelnél mit eszel akkor nem lenne pocakod.
2020. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
Mert azt esznek, amit csak akarnak, aztán várják, hogy mindenhol vékonyak legyenek, aztán meg nem is sportolnak.
2020. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%

Mert az azsiaiaknak a "vekony" nem azt jelenti, hogy sportos, hanem hogy "girhesre dietazott". Naluk a "szep lab" ilyen, mint a kepen:

[link]

Extrem vekony, nincs rajta semmi izom, a csontok gorbulete latszik.

Es nyilvan ha a labain nincs semmi izom, mert nem sportol semmit, akkor a hasfalan sincs. Ezert a vekony, gyenge hasizmok nem tartjak a belso szervek sulyat, a has allo helyzetben eloboltosul. Pedig nincs rajta haj. Egy edzett has pedig allva is lapos marad, mert a feszesebb, vastag hasizmot a belek sulya nem fogja kinyomni.

2020. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Szerintem értem, hogy mit mondasz, de ez nem "renyhe" ( ha ez jó szó ide) hanem hájas.

Ha összefogom a barátnőim hasát akkor ott a hurka.

Az enyémen is. Bent van süppedve a mély köldök. Akkor az háj szerintem.

Én edzek is, izmos a karom, a lábam erős is vagyok fizikailag.

De a hasam rezeg mikor megyek, vagy... Értitek :D

2020. máj. 2. 16:53
 8/31 anonim válasza:
90%

Én voltam Japánba, és tényleg van pocakja a csajoknak, látszik, hogy nagyon puha, és meglepően sokszor kint is van nekik a ruhából...

Hallottam olyat, hogy ez elég sokszor téma is.

2020. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Genetika. Szerintem ezzel nincs semmi baj, hogy van egy kis puha pocak. Én lány vagyok és elég vékony, és nincs pocakom, de ha csak a felkaromat látnád akkor nem mondanád meg hogy 170 centihez 50 kiló vagyok, mert azon van egy kis háj. Ha eddzenék rá nagy izmaim lennének.

Viszon a párom, aki fiú 185 magas és 70 kg. Nagyon vékony ő is, de nagyon puha "nagy" pocakja van mikor leül, és besüpoed a köldöke. Érdekes ez. Az a lényeg, hogy egészségesek legyünk és jól érezzük magunkat a bőrünkbe. A pocak szerintem cuki, fiún és lányon is.

2020. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi! :)


Viszont a nagy izmok butaság! :)

2020. máj. 3. 08:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!