Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi karikagyűrűt csak...

Férfi karikagyűrűt csak gyűrűsujjon és jegygyűrűként hordhat? Középső ujjon nem mutat jól, és/vagy nem szokás karikagyűrűt hordani?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Végülis nem, azt hordasz és ott, ahol akarsz, de a karikagyűrűt azért nem szoktak csak úgy, annak jelentése van és gyűrűsujjon kéne hivatalosan hordani. Ha te szeretnél csak úgy gyűrűt hordani, mert tetszik, akkor természetesen megteheted, de arra meg nem a tipikus karikagyűrűt szokták választani.
2022. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, értelek, ez egy kielégítő válasz volt, köszönöm. Azt hiszem keresek valami mást középső ujjra, mert ott a karika tényleg nem mutat a legjobban talán. Csak sajnos nekem pont a gyűrűsujj tetszik legjobban gyűrűviselés szempontjából, ahol ugye nem előnyös, vagy nem feltétlen jó ötlet hordani, mert annak megvan a szabálya, amit tiszteletben is tartok.
2022. aug. 28. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem karikagyűrűt viselsz, akkor szerintem semmi gond nincs vele, ha a gyűrűsujjadon hordod és talán nem is nagyon lesz félreértés belőle. Főleg ha a bal kezeden van. (Férfiak a jeggyűrűt jobb kézen hordják.)
2022. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, igen erre nem is gondoltam, hogy nem csak karikát hordhatok rajta, és más gyűrű végülis nem problémás gyűrűsujjon sem. :)
2022. aug. 28. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazából nekem pont a karikagyűrűk tetszenek, az ezüstök. Pecsétgyűrűk, meg a köves gyűrűk stb. nem igazán. Talán még visszafogott pecsétgyűrűből van 1-2, ami tetszik.
2022. aug. 28. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan férfit, nem is egyet, aki a középső ujján hordja a jegygyűrűjét. Szóval szerintem nincs semmi gond vele. Én is egy arany rózsafüzér gyűrűt viselek a bal kezem középső ujján, ami nagyon hasonló egy sima karikagyűrűhöz.
2022. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül felpróbáltam néhány gyűrűt egy ékszerboltban, és nem tetszett az ujjamon a gyűrű. Fejben jobban tetszettek. Úgyhogy letettem róla, marad az óra és a nyaklánc.
2022. aug. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!