Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni olyan baseball...

Hol tudok venni olyan baseball sapkát ami jó 52 es fejre? Sajnos elég kicsi a fejem igazából a testem is keskeny és magas sem vagyok túlságosan viszont lőni már nem fogok mert huszonéves srác vagyok de szeretnék egy baseballsapkát a nyárra.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy amit idáig felpróbáltam az úgy ráesett a fejemre, hogy még a fülemet is eltakarta és még úgy is be tudtam nyúlni két kézzel oldalt. Ha pedig megpróbálom beállítani, akkor gyakorlatilag teljesen elveszti a formáját és elől is nagyon nagy A shield es része, egyszerűen elől két oldalt két hatalmas nagy rés van a fejem nél, nem illeszkednek! Ezért keresek olyan sapkát ami egy ekkora fejére jó de eddig nem találtam csak gyerekméretben
2022. máj. 21. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a gyerekmérettel? Ha az a jó, akkor az kell.
2022. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi, csak annyi, hogy nem szeretnék paw patrolos vagy mikiegeres sapkában mászkálni :D
2022. máj. 21. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy Pesti vagy-e, de tessék, egy próbát megér:

[link]

2022. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Három lett, maradhat? [link]

52 cm-s fejkörfogata (már ha jó helyen méred, az óvodás gyerekeknek van, akik 110-120 centisek átlagban és ilyen méretű ruhát hordanak, tehát a gyereksapka méretében ezt vagy az ovis életkort kell keresni.

2022. máj. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szepen. Ahogy írtam, nem vagyok nagydarab, se nem magas se nem széles xs a ruha meretem is de nadrágbol fiúból jó a 160 As is széltében boven hosszúra meg pont. Amúgy volt régebben egy reserved es sapkam ami gyerek volt, asszem 8-13 éves korig volt ajánlva, abban 2 fokot kellett csak állítani kisebbre. És úgy jó volt, de az már nincs meg.
2022. máj. 21. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Picit offtopic, de leírom. 179 centi magas férfi vagyok, kb.75 kiló, arányos testfelépítés, a csuklóm kerülete viszont18 éves korom óta változatlan, csak 16 centi. Egyszerűen nem találok férfi órákat, ami tetszene is és jó is lenne. Unisex vagy női órák közt kell keresgéljek sajnos. Ez van.
2023. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De úgy érted, az óraszíj nem jó? Mert a bőr óraszíjra az órás ott helyben üt több lyukat is, ha nincs rajta a méretedben, a fém óraszíjból meg ki lehet szedni elemeket, hogy rövidebb legyen. Plusz vannak olyan órák, amiknek csúszópántjuk van, tehát nem lyukkal, hanem fokozatmentesen állíthatók. Kérdező, azt nem tudom, honnan szeded, hogy csak mintás gyereksapkák léteznek, szerintem tisztán előítélet.
2023. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most hülyének nézel?😀 Nem az óraszíj nem jó, mondjuk, az is majdnem körbeér a csuklómon, ha bőrből van, hanem az óra tokmérete a csuklómra, 42-es óra túl nagy, mert az óra fülei lelógnak a csuklómról, a 40-es határeset, de ez sem áll passzentül, 36-38-asok jók rám, de ebből nagyon kevés az a modell, ami tetszik is. Női modelleknél pedig az a gond, hogy nagyon vékony az óraszíj, ami már női jelleget ad az órának.
2023. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!