Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cukorgyanta bevált valakinek?

Cukorgyanta bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálom. Cukor, egy kis víz, citromlé, méz (bár ezt nem mindenhol írták) és kavargattam amíg fel nem forrt és habzani nem kezdett..

De vagy én csinálok valamit sz@rul, vagy ez tényleg nem szed le semmit.. pedig nagyon bíztam benne.

Nagyon híg, és bár ragacsos, de nem történik semmi. Ragad a lábam, de nem szárad rá vagy valami, hogy le tudjam húzni.

Valakinek bevált? Valami tipp? Mit rontok el?



2022. nov. 28. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevállt, de csak mikor sikerült tökéletes állagúra csinálni, akkor teljesen jól működött. Utána viszont hiába csináltam kb. ugyanúgy, nem sikerült többször se, szóval feladtam. Kell egy jó recept jó arányokkal, de nem csak ezen múlik, hanem az elkészítésen is. Pl. pont tökéletes ideig kell főzni, mert nem szabad hogy túl híg legyen, de túl kemény se, mert akkor is használhatatlan. Ha híg kihűlve is, akkor biztosan nem jó. Ha egyszer valaki ráérez, akkor nagyon jó módszer, de amúgy hiába tűnik könnyűnek, nagyon könnyű elrontani kezdőként.
2022. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tapasztaltam hogy nem is olyan egyszerű. Akárhogy csinálom, méz állaga és színe van. Sehogy sem akar az a sötétebb, gyúrható massza lenni. Így kissé folyósan próbáltam, nehéz volt leszedni, mert nem volt jó az állaga. Viszont így is tépett ki szőrt, úgyhogy nem akarom feladni, mert még akár működhetne is. De valamit mindig elrontok. :(
2022. nov. 29. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig túl híg, próbáld meg esetleg kevesebb folyadékkal, lehet azzal volt a baj. Ha méz színe van, az kb. jó, esetleg kicsit lehet sötétebb, de állagra annál sűrűbb kell.
2022. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!