Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, most hogy itt a...

Lányok, most hogy itt a hűvösebb idő, ki milyen hosszúra hagyja megnőni a hónaljszőrzetét?

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem időjárásfüggő.... Mindig levágom
2022. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Nincs (tartós szőrtelenítés), úgyhogy nulla hosszúra. Egyébként ott alapból is alig volt nekem. Az időjárás esetleg lábon befolyásolja, de ilyen helyen nem, nem érezném higiénikusnak.
2022. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
50%
Időjárástól függetlenül szőrtelenítem.
2022. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanúgy borotválom mint bármikor máskor.

Engem rettenetesen zavar hogy szúr és viszket ha megnő, úgyhogy ha én lennék az egyetlen ember a bolygón akkor is szőrteleníteném. :D

2022. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

se télen se nyáron nem borotválom, nekem ez így jó

de a kérdésed hogy milyen hosszúra? nem igazán értem, konkrét centimétereket vártál a válaszokban?



(btw egyszer kétszer volt az évek alatt, hogy leborotváltam, különböző évszakokban és mindig azt érzékeltem hogy jelentősen jobban izzadtam)

2022. dec. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Nem feltétlen centimétert bár az is érdekes lehet, hanem akár heti, havi időben kifejezve. Télen kevésbé öltöznek lengén a lányok, és sokan hivatkoztak rá hogy nyűg nekik a szőrtelenítés, azért is a kérdésem. Kicsit meglepett hogy eddig Te voltál az első aki nem szőrteleníti ilyenkor, bár állításod szerint Te máskor se. Bátor dolog ez tőled, jó látni hogy vannak akik függetlenek a trendektől és elvárásoktól!

Mindenkit felpontoztam és köszönöm az eddigi válaszokat. Kíváncsian várom a többiekét is.

2022. dec. 10. 02:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem borotválom, viszont ha már hosszú, ollóval rövidre nyírom.
2022. dec. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Ez jól hangzik, így a szúrást és viszketést is meg lehet spórolni. Ami

a frissen borotválás utáni pár napban jelentkezik, amikor elkezd visszanőni. Alapból meghagyva szerintem selymesebb és puhább a szőr, főleg egy idő után, ha elér egy bizonyos hosszúságot. Te mennyi idő vagy milyen hossz után szoktad ollóval rövidebbre nyírni?

2022. dec. 10. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Én epilálom hetente, mint minden más részemet. Deréktől lefelé meg gyanta havi 1x
2022. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Nincs rendszeres időintervallum,de úgy nagyjából havonta nyírok belőle.
2022. dec. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!