Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez a bizonyos...

Melyik lehet ez a bizonyos férfi parfüm?

Figyelt kérdés

Az illat nagyon egyedi, friss és erős, szinte ugyan olyan intenzíven érezni ahogy érzem a levegőben, A háttérben van valami olyan dolog ami jó értelemben de szó szerint szúrós hatást ad neki, az orromban érzek egy fajta szúrós érzést de kellemes értelemben.

Nagyon bejön ez az illat és kb 2 éve éreztem először Budapesten a pláza előtt, aztán most munkahelyen éreztem az öltözőben, és nem tudom ki használhatja de már ott tartok hogy fizetnék is érte ha valaki megmondja melyik lehet ez, nagyon fontos nekem.



2022. dec. 11. 20:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Picit talán hasonlít illatban a dior sauvagehoz, de ez sokkal férfiasabb, frissebb, nem ez a mosószer illat, és ügye ott van az a szúrós illat is, amit a sauvage-ban nem érzek.
2022. dec. 11. 20:22
 2/21 anonim ***** válasza:
Versace Dylan Blue, Bleu de Chanel Chanel, Acqua di Giò Profumo trióra néznék rá. Ezek elég népszerűek.
2022. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezeket ismerem, épp ma voltam nézelődni parfümériákban és egyik sem hasonlított. A Profumot pedig többször újravettem az is nagyon jó, lányok is dicsérték/kérdezték hogy mit használok mikor használtam. Erre az illatra egyszerüen nem találok rá.
2022. dec. 11. 21:03
 4/21 A kérdező kommentje:
Illetve mondom a sauvage, egy nagyon picit illatban, de az olyan lágy ehez képest amit keresek, és az az egyedi szúrós háttér én nem tudom mi lehet, nagyon kíváncsi vagyok. Tényleg fizetnék is érte csak találjam meg ezt az illatot. :D
2022. dec. 11. 21:04
 5/21 anonim ***** válasza:

Sauvage egyes változatait nézted?

Elixir ill. EDP?

2022. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ma nem próbáltam őket de korábban már emlékszem hogy igen, és azoknál sem azt az illatot éreztem sajnos. Lehetséges hogy egyes alap illetjegyei vagy csak egy fajta azonos ezzel a parfümmel.

Nagyon nehéz dolgom van.

Ma megnéztem egy csomó designer parfümöt és egyik sem volt még csak hasonló sem.

2022. dec. 11. 21:28
 7/21 A kérdező kommentje:
Körül írni is nagyon nehéz, ez a szúrós illat ami megragadt bennem, és háttérben az alapja friss/aromás, de nem tudom pontosan leírni az illatot sajnos.
2022. dec. 11. 21:29
 8/21 anonim ***** válasza:
Police To Be Camouflage estleg? Bár személyem szerint nem szúrós hanem lágy
2022. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Police többnyire utánzatokat gyárt, nem valószínű hogy bármi egyedi illatuk van.

Azzaro Wanted-nek van amúgy szúrós-friss-aromás illata, az is megérhet egy próbát.

2022. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
sose gyártottak utánzatokat, nincsenek ők arra rászorulva.
2022. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!