Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Emagon árult parfümök,...

Az Emagon árult parfümök, amiket nem az Emag forgalmaz lehet hamis?

Figyelt kérdés
A forgalmazó a "Modern store", az összes parfüm, amiket árulnak jóval olcsóbb, mint más webshopokban. Például amit itt néztem az az Giorgio Armani Stronger With You Absolutely 100ml, ami 33 ezer, de a többi webshopba meg 43 ezertől kezdődik. Ti már vásároltatok ettől a forgalmazótól, ha igen mit tapasztaltatok?

#parfüm #hamis #eMAG #modern store
2022. dec. 13. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazok. Afaval trikkoznek.
2022. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor az emag a forgalmazó vagy a modern store?
2022. dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Modern store forgalmazza, de az Emagon lehet megvásárolni. Az Emag csak a közvetítő
2022. dec. 14. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem azt írod?

Amúgy az emagon hirdető oldalak között vannak átverős oldalak. Nekem most volt egy ügyem, nem küldték el a terméket amit rendeltem, az emag törölte is a rendelést csak a pénzem nem akarta visszaadni. Két hét hétig minden nap írtam egy panaszt nekik aztán utoljára azt írtam, hogy ha egy napon belül nem kapom vissza a pénzem a fogyasztóvédelemhez fordulok és akkor utalták vissza. A tanulság az ha valami gyanúsan olcsó akkor jobb ha nem ott veszed, mert aztán futhatsz a pénzed után.

2022. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ne vegyél semmit. Ma vettem át egy Dior sauvage hamisítványt közel 30 ezerért. Kb bottal üthetem a pénzem... Egyébként román kutyák a modern store, fejüket le kéne vágni minimum.
2022. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xanderrr válasza:
A modern store nevű, gerinctelen és aljas árusítóhelyet javaslom elkerülni. Ilyen nagy árkülönbség mellett biztos lehetsz benne, hogy hamisítványt kapsz. Én is vállalkoztam arra, hogy teszek egy kísérletet. Most azzal kísérletezem, hogy az Emag mennyire lesz gördülékeny egy ilyen átverésnek a kezelésében. Én már csak azt nem értem, hogy ha ennyien tettek már panaszt a hely ellen, miért árulhat még mindig az Emag felületén?
2023. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!