Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, honnan szoktatok jó...

Lányok, honnan szoktatok jó és szép köldök piercinget rendelni?

Figyelt kérdés
Én bodymodról szoktam, ott találok általában olyat ami megfelel az ízlésemnek, de most ott sincs nagy választék… igazából lógós pc-t képzeltem el, ami nem túl hosszú és súlyos de azért mutatós és lehetőleg arany színű.. pinteresten vannak nagyon csinos képek ilyenekről, de forrás sehol… élőben boltokban szintén nem látok normalisat, csak ezeket az unalmas standard darabokat. Szóval ha valaki tud valami jó kis honlapot, platformot ahol sokféle van és nagy a választék, legyszi dobja ide

2022. dec. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
crazy-factory.com
2022. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az említettek (kérdező, első válaszoló) közül egyik sem a kreativitás, vagy a minőség szinonimája.

Ezek sztereotípiák. Mindenki, mindenhová ezeket írja.

Sárgaréz (brass) fejű köldökpiercingek valamilyen bevonattal (ezüst, ródium). Egy-két hónapot ki is bírnak.

Tavasszal tedd fel a kérdést újra, lesz tipp!

2022. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Arany bevonatos és sima nem arany, de arany színű piercingjeim is legalább fel évet bírnak (lehet, hogy többet is, csak nem voltak bent fel évnél tovább mert cserelem) szóval 1-2 hónap nekem nem elég, minőségre sincs bajom velük, csak meguntam őket. De az utolsó mondatot nem tudom hova tenni, nagyon rejtélyes… talán lesz valami új bolt, ami majd megváltja minden pc imádó álmát?
2022. dec. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!