Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltassak köldök piercinget...

Csináltassak köldök piercinget vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nagyon jól állna, szép lapos a hasam fiatal vagyok jó buli meg minden. Anyum engedné csak mondta hogy mi lesz a terhesség után.

Valakinek van ilyen tapasztalata? Rendbe jön mert ugye ki tágul a bőr és én nem szeretnék a köldököm fölé egy nagy lyukat?

Vagy ronda lesz?

Jó lenne tudni

Mielőtt még valaki félre érti esetleg nyilván nem mostanában leszek terhes



2022. okt. 28. 02:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nekem volt terhesség előtt. Kb a 15. hétnél vettem ki.

Mire megszültem, teljesen beforrt a lyuk.

2022. okt. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Még hozzátenném, hogy nekem köldöksérvem is lett, de ez nem hinném, hogy befolyásolja.
2022. okt. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tök mindegy? Most szép a tested, most élvezd!

A szülés után nekem szarrá ment az egész, akár van piercingem, akár nem, ez már kuka.

Addig élvezd, amíg tudod, mert nem biztos, hogy rajtad múlik, mi lesz utána.

2022. okt. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem szanaszét repedt körülötte a bőr.Sehol máshol nincs striám,de ott,mint egy csillag.A lyuk pedig nekem is beforrt.Szép lehetne a hasam,de most csúnya.Ne csináltass.
2022. okt. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mire eljutsz a terhességig már rég nem hordod (mint én)

Senki nem tudja megmondani milyen lesz

2022. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Lapos has :-D Hagyjuk már ezt megint.
2022. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

En szúrattam 18 évesen, begyulladt, vérzett utána mint állat, aztán doki, mondta vegyem ki mert vérmérgezést is kaphatok…

Azóta nincs, 25 éves vagyok a helye azóta is látszik, plussz várandós és nem is bánom hogy nincs pcm:)

Szép de át kell gondolni:)

2022. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én most vagyok terhes, hát nem szép. Piros ott nagyon a bőr, féltem, hogy el is fog szakadni, de az orvos szerint annyira nem vékony, valószínű azért nem lesz szakadás. Nekem nem hinném, hogy be fog teljesen forrni, már kb fél éve nincs bent, és ugyanakkora mindkét lyuk.

De amúgy nem bántam meg, amíg nem volt nagy hasam, szép volt.

2022. okt. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Három babát szültem, nem forrt be, de a második várandósság alatt sokáig bent hagytam és megnyúlt ott a bőr, így mikor leapadt a hasam, csúnya lett.

Ha időben kiveszed, szerintem nem lesz gond!

Most még úgyis messze van a várandósság, addig még élvezheted simán!

2022. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem van és egyelőre nem vagyok terhes, de nem érdekel, mert nem akarnám kihagyni csak emiatt.. szerintem egyén függő, hogy kinek milyen lesz baba után. Én pl. egyszer már kivettem az enyémet és kb másnapra beforrt, a helye sem annyira látszott, tényleg csak az a kis lyuk.. aztán újra szúrattam és most megint van. Ha terhes leszek, amint megtudom, kiveszem, kenegetni fogom egyébként is a hasam a striák ellen és ennyi.. valószínű hogy valamilyen szinten látszani fog szülés után, de ha lesz lehetőségem, hogy visszanyerjem azt az izmos hasat, ami most van, akkor nem érdekel 🤷🏻‍♀️

(Egyébként én már láttam anyukát is, akinek volt piercingje:D semmi nem látszott a hasán repedés vagy ilyesmiből)

2022. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!