Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted kövér/duci/husis ez...

Szerinted kövér/duci/husis ez a lány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már vki rakta be ezt a képet, de más miatt... szóval a 3. lányra gondolok. Szerintem ő az a bizonyos "vadítóan nőies" csaj :) Gyönyörű bőre van, formás, feszes, szerintem ő a legszebb a három közül. Szerintetek? [link]
2010. okt. 1. 21:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nagyon kicsit duci csak,inkább teltkarcsú,szexi.szúrnám:-)
2010. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem a középső szép alakú, én is hasonló vagyok, talán picit molettebb.

A 3-ik már molett, de azt figyelembe kell venni, hogy retusált kép, tehát egy dagi lánynak közel sem ilyen az alakja élőben.


Súlyok! A magasságtól is függ.

Szerintem a két karcsú lány nem túl magas. Kb. 160-165 cm

Pl. legyenek 163 cm a magasságuk. A ducinak meg 168 cm.

1. lány: 163 cm és 43 kg

2. lány: 163 cm és 49 kg

3. lány: 168 cm (55 kg lenne az ideális) de van 65-70 kg.

2010. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép :) meg jól tartja magát,ismerek egy pár ducibbat és azok nagyon elhanyagolják magukat és most nem alakra értem :D
2010. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát ha a harmadik lány duci, akkor én nemtom mi vagyok. :D
2011. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
0%
az első a legszebb :) a másik kettőnek fogyóznia kéne xd
2012. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!