Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire lehet vékony egy...

Mennyire lehet vékony egy lány, ami még rendben van?

Figyelt kérdés
Mutassatok kérlek képet is. Olyat ahol a lány vékony, de nem túl sovány.

2023. jan. 5. 13:38
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%

Egészségügyileg vagy külsőre? Én voltam extra vékony úgy, hogy minden leletem tankönyvi volt, csak nem tudtam hízni. Viszont látványra az nem volt szép, nem volt "rendben", legalábbis nekem.

Nagyjából ezzel a képpel tudom prezentálni a 2 alakot, a súlyváltozásom is egyezik.


[link]

2023. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Képet sajnos nem tudok mutani neked én masször vagyok és jóbarátom lánya sokat volt nálam és nagyon vékony. Sulyt hagyuk. Lába kb két kézzel átérhető mármint a combja minden borda kint és ezért melle sincs egyáltalán viszont tök egészséges sportol szinte az tölti a napját azért igényel kezelést.Biciklizik fut meg küzdőportol.
2023. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon vékony vagyok, épp próbálok hízni, de nem tudom milyen "szintig" kellene.

156cm és 38kg vagyok. A kalkulátorok szerint a minimum 46kg lenne, vagy 52. Elképzelhetetlen :D

2023. jan. 7. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a problémát edzéssel oldottam meg. Azóta az étvágyam is jobb, és felszedtem pár kilót.
2023. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
3. A kalkulátor nem minden. Aszerint nekem 55 kiló lenne a minimum de elképzelni sem tudom, hova rakhatnék még magamra súlyt úgy, hogy ne legyek aránytalan. 165 cm vagyok, 45-47 kiló között van arányos, egészséges kinézetem, ami érdekes, hogy amikor szarul néztem ki is 40-43 kiló voltam, szóval nem nagy a különbség. Csak nagyon nem mindegy, hogy simán sovány valaki vagy izmos. Izmosan sokkal "nagyobbnak" nézek ki, pedig csak pár kilóval lettem több. Lásd a képet, 5,8 kg a különbség és mekkora a változás. Szóval eddz is mellé és amikor azt látod a tükörben, hogy na ez igen, ez szép, akkor vagy okés, nem akkor amikor a mérleg egy bizonyos számot mutat.
2023. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :)

Terveztem edzeni is, csak ha elértem a 40kg-t mert oké kell izom, de némi zsír is rámfér. Másnem hátha nő a mellem is :D

2023. jan. 7. 14:57
 7/8 Metionin ***** válasza:
6. Mellizom edzés miatt nekem most úgy tűnik, mintha lenne mellem :D amúgy nem volt soha.
2023. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a kalkulátor szerintem szar. 156-hoz 38 kg teljesen jó szerintem. Nekem semmi bajom nincs az ilyen alkattal. Amit én néztem kalkulátor, az 40 kilót ír minimumra, de ha jól érzed magad és szoktál enni, van energiád, menstruálsz rendszeresen, akkor semmi gond veled :)
2023. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!