Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyennek számít...

Lányok! Milyennek számít nektek huszonéves férfi esetében a 190cm/84kg arány? Alapvetően vékonyabbnak számítok, széles vállaim vannak, a lábam viszonylag izmos, karom átlagos, ülőmunka miatt sajnos kezd lenni egy kicsi pocakom.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik irányba lenne értelme változtatni? Szálkásítani, akár egy egész kicsit 80 kg alá menni, vagy "egy méretet" még gyúrni magamon, közben valahogy ledolgozva a pocakot? Kb. mi az az arány ami nektek bejön?
2023. jan. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek más jön be. Exem 180 cm 92 kg volt, izmos. Szóval én ízlésem szerint nyugodtan izmosodhatsz még, de más meg azt fogja írni, hogy inkább szálkásíts. Csináld úgy, ahogy te ki szeretnél nézni, ne mások szabják meg.


De a pocakot mondjuk nyugodtan ledobhatod, a túlsúly nem épp szexi😬

2023. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Majd pont ilyen semmirekellő, álomvilágban leledző senkiktől kérdezném meg, hogy nézzek ki... Eszembe se jutna. Úgy, ahogy nekem jó! Csak ilyen bohócok, mint te, annak számít az ilyesmi.
2023. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
#2 mondta az örök szűz.
2023. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a vékonyabb, szálkás testalkat, bár nem tudom, hogy ilyen magassággal mennyire számít kevésnek a 80 kg, képpel jobban tudnék véleményt mondani.

Amúgy a másik opció is jónak tűnik, valószínűleg mindkettővel jól néznél ki. Szóval válaszd azt, ami neked szimpatikusabb és amivel jobban éreznéd magad a bőrödben.

2023. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eleve skinny fat vagy. Éépíts izmot, és pucold le a zsírt a beledről.


Nagyon nincs rajtad izom, mert én vagyok 186cm, 91kg és csak kicsi belem van (viszont hiába hogy alacsonyabb is vagyok és 7kg-mal nehezebb, ennek a többlet súlynak nagy része izom)

2023. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!