Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldökpiercinghez tanácsok?

Köldökpiercinghez tanácsok?

Figyelt kérdés
Gondolkozom a köldökpiercingen, de sok mindennel nem vagyok tisztában. Mennyi idő a gyógyulás, mennyire fájdalmas? Viselni zavaró, van hogy beleakad a ruhákba? Egyéb, amit még érdemes tudnom?

2023. jan. 16. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Altalanossagban 6-8 hetet mondunk a gyogyulasi idore. De ugye ez emberfuggo. Regeneralodas kerdese. Hiaba probalgatnank hasonlitgatni,hogy mihez merheto a fajdalom,ha egyszer ez is emberfuggo. Pl a mell piercingrol es az intimrol is azt mondjak,hogy veszettul faj. Hat en eleg konnyen vettem peldaul. Szoval ezt igy nem lehet megmondani elore. A gyogyulasi ido alatt fontos,hogy NE viseljunk magasitott dereku nadragot. Nem szabad legalabb 2 hetig szolariumba,furdobe menni, az ilyen helyeket kerulni kell. TILOS aztatni,(tusolast javaslunk ilyenkor) ugyelni kell ra,hogy tusfurdo semmi ne menjen bele. TILOS mozgatni. Octeniseptes fultisztitoval napi 3x korbe takaritod. Edzeni sem szabad a gyogyulasi ido alatt. Hat magambol kiindulva,1 eve van meg a koldok piercingem,de egy kezem megtudom szamolni,hogy hanyszor akadt meg.

En azt szoktam mondani,hogy aki azt a pillanatnyi szurast nem birja ki,az a gyogyulasi idot meg inkabb bem fogja tudni.

2023. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fáj különösebben, pár hét alatt begyógyult. Ha nem valami hosszú csingilingit raksz bele, akkor nem kéne bele akadjon semmibe, legalábbis nekem soha nem akadt.

Egyéb ami eszembe jutott, hogy terhességnél szívás. Én kivettem, de így is majdnem szétszakadt ott a bőröm, és sehol máshol nem lett egy darab striám sem, csak közvetlen ott az elvekonyodott bőr körül.

2023. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!