Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Láttam egy csomó olyan videót,...

Láttam egy csomó olyan videót, hogy valaki arcizmokra edz, és érdekesek az összehasonlítások... Tényleg van haszna, vagy semmi értelme?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten van hatása. De nem kell mindent teljesen komolyan venni. Egy csomószor van, hogy influencerek kezdik mondogatni, hogy nekik mennyire megváltoztatta az arcukat az arcjóga, rózsakvarc henger, stb. stb, közben meg ha megnézed, tök ugyanúgy néznek ki, mint 1-2 hónapos, sőt 1-2 éves videóikban.

Szóval van egy nagy adag placebo is ebben, és beképzelik az emberek a változást. Ettől függetlenül jó és fontos az arctorna, de ne várj csodát.


(visszatérve: 1-2 éve volt hatalmas hype a rózsakvarc henger, RENGETEG influencerke mondta, hogy mennyire megváltozott az arca, s később csináltak kutatást, kiderült, hogy az ilyen hengerek semmire se jók, max arra, hogy meditatív hatású simogatni az arcunkat. De a rózsakvarc és egyéb hengerhez használt termék nem old ki magából semmit)

2023. febr. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ! :)
2023. febr. 3. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy képzelem, mint a többi tornát. Ha hengerezed meg “rezegteted” valami elektromos sz*rral a hasad, nem lesz erősebb, ahogy az arcod izmai se. De én szoktam feszíteni és erőltetni az arcom izmait vagy úgy, mikor bicepszre emelek (például) vagy csak simán pár percre ráfeszítek vagy erősen kitárom (ahogy fogorvosnál szokás és elég megerőltető tud lenni). Nem vicc: pár éve azt mondta a fogorvosom, hogy ilyen fejlett szájizmokat ő még nem látott és meglepve nyomkodta.
2023. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!