Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van-e értelme az ilyen jellegű...

Van-e értelme az ilyen jellegű összehasonlításoknak? Valóban káros volt Zyzz munkássága a világra?

Figyelt kérdés

[link]

Véleményem szerint nincs.

Akit nagymértékben lehet befolyásolni, annak úgyis mindegy.



2021. szept. 18. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
és melyik melyik? mert az első rész mind a kettőre lehet.
2021. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1

Vicces vagy.

Az első egy sima natur forma, lediétázva, műtermi fotón.

A másik meg Zyzz.

2021. szept. 18. 15:10
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Az ilyen farokméregetések továbbra is szánalmasak. Kritizálni nyugodtan lehet Zyzz-t, mert nyilván nem követendő példa ahogy élte az életét, bár ennek ellenére rengeteg fiatalt bevonzott a sport világába. De ez hogy odarakja magát, hogy hú én lenni tökéletes, én lenni menő... Mi az, hogy zéró tudás? Meg negatívumnak odarakni, hogy buli, csajok, fura frizura? Tehát a követendő példa az lenne, hogy otthon ülés, fiúk és nullással lenyírt haj vagy mi? Hát gratulálok.


Csávót nem ismerem, szóval fogalmam sincs rá mi igaz a leírtakból. Azért vicces, hogy "fenntartható fejlődés" és ott egy kép egy olyan testzsírral amit naturálon nem hogy megtartani még elérni se nagyon lehet (ekkora izomtömeggel). Már amennyire látszik a nagy fekete-fehér művészkedésben.

2021. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3

De. Jó fényekkel, műtermi fotón. :D Ne aggódj a valóéletben azért nem ilyen látványos egy ilyen forma.

2021. szept. 18. 15:52
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
4: Oké, mivel ezt az egy képet látom csak, elhiszem neked. De ha meg ennyire felturbózott fotó a fényekkel, beállítással, akkor meg hamis képet állít a követőknek, amit gyakorlatilag sose fognak elérni naturálon. Nyilván mindenki ezt csinálja, alapvetően nincs is ezzel gond. Csak kicsit le kell szállni a morális magas lóról, ne kritizálja a másikat azzal, hogy sminkel (külső segítséggel jobban néz ki mint amilyen), meg akkor rakjunk ki Zyzzről is műtermi fotót stb..
2021. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Erre gondoltam én is!

Csak ha meg hétköznapi fotót raknak ki, akkor tudod mi van? :D

Kapják a beszólásokat meg a kritikákat, hogy ez nulla, az öcsém 1 év edzéssel jobban nézett ki stb... Na ezért tesznek ki szerintem ilyen képeket.

2021. szept. 18. 16:06
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Zyzz még ezen is jobban néz ki.
2021. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7

Persze mert kokszos a trap izom felső része. Tudjátok, androgén receptorok! Mindig erre hivatkozunk.

2021. szept. 18. 17:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem csak az, összességében jó genetikája volt
2021. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9

Milyen szempontból?

Hogy tudott hozni egy amúgy naturban hozható formát (a csuklyát leszámítva)?

2021. szept. 18. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!